Sterowniki Windows 7

Witam!

Z góry mówię że jeśli coś jest nie tak z tym wątkiem itd to przepraszam ale ledwo założyłem konto i jestem mega zielony. Przejdźmy do rzeczy, od dłuższego czasu nie korzystałem z mojego standardowego laptopa Acer Aspire V3-571 z powodu zepsucia się systemu. Pare dni temu zakupiłem Windowsa 7 Home premium 32 bit (oryginalnie na laptopie wgrany był 64 bit). Dziś płyta doszła, wszystko już naprawione ale tu pojawia się kolejny problem-sterowniki. Najbardziej boli mnie brak sterownika karty sieciowej :confused: wiem że wszystkie sterowniki znajdują się na stronie acera ale są one tylko w wersji 64 bit. Czy ma ktoś jakiś pomysł co można zrobić?

Jeżeli jeszcze nie aktywowałeś Windowsa 32-bit to zmień na 64-bit i po problemie.

Jeśli powiesz mi w jaki sposób będę Ci mega wdzięczny, Windowsa nie aktywowałem bo nie miałem 100% pewności mojego działania :) 

No to teraz poszukaj obrazu od Windows 7 Home Premium 64-bit i zainstaluj go. Najlepiej ze strony MS - https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows7

Windows jest preinstalowany :confused: