Sterowniki Z Ubuntu Na Win Xp Pro

Witam, mam pytanie, czy mogę przenieść sterowniki z Ubuntu 12.10 na Windows xp profesional service pack 3? Mam te 2 systemy na komputerze, i na Ubuntu bez żadnych dodatkowych instalacji działa wszystko ( nawet na wersji testowej bez instalacji). Na Windowsa nie działają mi główne steroniki ze strony pod mój model, to czy można je przenieść przez np pendriva lub czy są jakieś sterowniki ogólne pod karty sieciowe? Albo czy cos może blokować sprawność steroników? A jak można przenieść to gdzie one powinny być lub jak się by nazywały?

Z góry dzięki za pomoc i za poświęcony czas.

Nie nie można przenosić. Sterowniki np. dla Windows 7 32 bity nie działają na Windows 7 64 bity, a co tu mówić o “kompatybilności” driverów Linux, Windows… nie ma takiej opcji mówiąc krótko.

A skąd można pobrać sterowniki niż ze strony acera? (pod mój model i win xp 32 bit nie działają na laptopie).

Są jakieś programy potrzebne do prawidłowego działania sterowników? Jest to nowy system więc nie jest jeszcze nic, winrar dopiero -.-.

Sterowniki do laptopów pobiera się właśnie ze stron producenta. Jaki masz w ogóle model laptopa?

Acer Aspire 5738 G, i te pod mój model pod win xp 32 bit nie działają, albo źle instaluję ;/

Sterowniki do twojego laptopa http://support.acer.com/product/default.aspx?modelId=1087

Pobieram wszystkie, trzeba usuwać jakoś te ,zainstalowane’’ jak się próbuje kolejne?

Tak: deinstalacja-sterownikow-kodekow-t76390.html

Które to są nazwy na urządzenia ze znakami ,?’’ http://imageshack.us/f/547/beztytuuxoo.png/ (karty sieciowe są pokazane tylko wtedy gdy są pokazane wszystkie urządzenia)