Sterowniki


(Mati T) #1

Witam!

Zarejestrowałem się tutaj aby zadać wam jedno pytanie. A mianowicie wczoraj moja myszka do laptopa chodziła normalnie ale dziś przestała działać model: Mysz A4Tech X6-60D USB (Glaser 60D) i wyskakuje błąd Unknown Device (System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)). Dziś jeszcze podłączyłem myszkę brata model: Mysz A4Tech X6-20MD USB (Glaser 20D) i działa na tym samym porcie USB, zaciekawiło mnie to i podłączyłem Pen Driva i także działał bez zażutu. Prosze o pomoc było dużo takich wątków na waszym forum ale żaden u mnie nie działa. Prosze dawajcie pomysły i jeżeli chcecie info dodatkowe to piszcie jak będę potrafił to podam.


(matfeusz) #2

Jeśli podpinasz przez USB to spróbuj może podpiąć przez przejściówkę do portu ps/2.


(eddie71) #3

Spróbuj podłączyć mysz do innego komputera.Jeżeli nie będzie działać to do wymiany na gwarancję.


(Mati T) #4

Szkoda że się nic nie da zrobić. Podłączyłem do laptopa brata i też nic. Jak macie jeszcze pomysły co mogę zrobić to piszcie. Ale narazie dzięki za pomoc.


(Agatonster) #5

Hawken ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(eddie71) #6

Nie mam zaufania do tej firmy.To trochę loteria.Raz się trafi dobrze innym razem źle.

Miałem kiedyś myszkę tej właśnie firmy tylko prostszy model i zepsuło się przewijanie strony.Obojętnie w którą stronę kręciłem to zawsze przewijało do góry.Rozebrałem mysz, ale nic nie znalazłem co mogło być przyczyną.

Jak Ci się gwarancja skończyła to spróbuj rozkręcić i zobaczyć czy jakiś kabelek się nie oderwał.