Sterowniki

Witam!

Zarejestrowałem się tutaj aby zadać wam jedno pytanie. A mianowicie wczoraj moja myszka do laptopa chodziła normalnie ale dziś przestała działać model: Mysz A4Tech X6-60D USB (Glaser 60D) i wyskakuje błąd Unknown Device (System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)). Dziś jeszcze podłączyłem myszkę brata model: Mysz A4Tech X6-20MD USB (Glaser 20D) i działa na tym samym porcie USB, zaciekawiło mnie to i podłączyłem Pen Driva i także działał bez zażutu. Prosze o pomoc było dużo takich wątków na waszym forum ale żaden u mnie nie działa. Prosze dawajcie pomysły i jeżeli chcecie info dodatkowe to piszcie jak będę potrafił to podam.

Jeśli podpinasz przez USB to spróbuj może podpiąć przez przejściówkę do portu ps/2.

Spróbuj podłączyć mysz do innego komputera.Jeżeli nie będzie działać to do wymiany na gwarancję.

Szkoda że się nic nie da zrobić. Podłączyłem do laptopa brata i też nic. Jak macie jeszcze pomysły co mogę zrobić to piszcie. Ale narazie dzięki za pomoc.

Hawken ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie mam zaufania do tej firmy.To trochę loteria.Raz się trafi dobrze innym razem źle.

Miałem kiedyś myszkę tej właśnie firmy tylko prostszy model i zepsuło się przewijanie strony.Obojętnie w którą stronę kręciłem to zawsze przewijało do góry.Rozebrałem mysz, ale nic nie znalazłem co mogło być przyczyną.

Jak Ci się gwarancja skończyła to spróbuj rozkręcić i zobaczyć czy jakiś kabelek się nie oderwał.