Sterownikow do ATI TV Wonder Audio Capture

na forum problemy zalozylem watek dotyczacy problemu Tunera Telewizyjnego ATI TV Wonder Tuner.

poradzilem sobie z tunerem, sterownikami do niego a takze oprogramowaniem do ogladania TV.

mam jednak jeden problem, nie mam dzwieku. w menadzeze urzadzen ktory co prawda nie zglaszal niezgodnosci itp znalazlem iz urzadzenie w/w nie posiada sterownika. DLatego wlasnie nei mam dzweku. Moze ma ktos do tego sterownik??

A co powiesz na to:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=ATI+TV+Wonder+Audio+Capture+driver&btnG=Szukaj&lr=

jak ja tego nie lubie…

znam regulamin a debilem nie jestem i wiem co to jest google.com

po sciagnieciu sterownikow do ATI TV WOndet TV tuner (bo taki mam model) stsem wykryk tuner i za pomoca Ferro wyszukalem wszystkie dostepne stacje jakie mam na kablu…ale nie mam dziwku.

dzwieku nie mam dlatego ze…(moj pierwszy post).

dlatego zalozylem ten watek.

I o co si tak burzysz ??

Mój typ na rozwiązanie Twojego problemu to:

brak połączenia karty TV z wejściem Line ewentualnie Microphone w karcie dźwiękowej

ewentualnie jeżeli takowe połączenie jest to wejście jest wyciszone w panelu regulacji głośności.

Czasami rozwiązanie najprostsze są po prostu genialne :smiley:

Choć równie dobrze przyczyna może tkwić zupełnie gdzie indziej :?

sorki ale poprostu denerwuje mnie cos takiego: poszulaj sobie na (…)

nie znalazlem, mam problem, wiec pytam na forum:)

wiesz…chcialbym zeby to byla taka prosa przyczyna…

Tuner jest podlaczony do dzwiekowej, probowalem zarono pod line in jak i microphone, sprawdzilem nawet czy kabelek jest dobry:( i nic:(

a tak jak pisalem, znalazlem w menadzerze urzadzen brak powyzszego steronika (mimo iz urzadzenie dziala poprawnie :confused: ).

siagnalem stery ze strony producenta do tego modelu ale mam tylko wizje…fonii brak:(