Sterowwniki do Acera extensa 5220

Witam! Drodzy państwo mam wieeelką prośbę otóż zainst6alowałem na Acera Extensa 5220 system Windows XP z SP2 i wszystko śmiga z wyjątkiem dźwięku i nie moożna też zainstalować sterownika do karty graficznej pls jeżeli ktoś ma dojście do takich steró i wie jak to zrobić to pls pomóżcie. Dzięki z góry!

GOOGLE NIE GRYZIE, CHYBA NAWET NA GOOGLE NIE SPOJRZAŁEŚ (sorki za krzyk, ale link znalazłem jako drugi na stronie google.pl, na pierwszej stronie)

http://support.acer-euro.com/drivers/no … _5220.html

Sterowniki do X3100 Intela znajdują się na stronie producenta www.intel.com

Na stronie ACER’a w supporcie do 5220 też są tylko w ciut starszej wersji.

Dziękuje za pomoc nie rozwiązałem jeszcze problemu i pobierałem juz sterowniki ze stronki którą podał mi mroczny30 ja naprawdę zanim coś napiszę gdziekolwiek to staram się sam rozwiązać problem… Czekam na pomoc od innych jeszcze ponieważ sterownik zamieszczony na stronce acera nie działa :confused:

Patrz mój ostatni post:

“łopatkologicznie” tłumacząc:

  1. www.intel.com

  2. wybierasz location - polska

  3. klikasz na dole w pierwszy lub drugi kwadracik (praca, dom whatever)

  4. u góry w pasku “pliki do pobrania”

  5. Z menu Products -> Graphics -> Laptop… -> … 965

UvjH.gif

  1. Wybierasz system operacyjny - [Go]

  2. Wybierasz :

“Intel® Graphics Media Accelerator Driver for Windows* XP (exe) 14.36.3.4990”

Klikasz w Download obok

  1. Roleczką na dół i ACCEPT

  2. Klikasz na “Download Intel® Graphics Media Accelerator Driver for Windows* XP (exe)”

  3. Czekasz 5 sek lub jeśli nie działa to klikasz w RESTART

  4. VOILA!

  5. Jak zainstalować sterownik to przypuszczam że wiesz (nie klikaj nic podczas postępu instalacji gdy wykryje nowe urządzenie, instalator zrobi wszystko za ciebie)

Łatwiej tego wytłumaczyć się nie da.