Sterwoniki ATI Radeon x200

Witam wszytskich czytających tego posta. Mam taki problem:

Mianowicie mam laptopa ze zintegrowaną kartą ATI Radeon x200 i chodzi my czy są jakies najnowższe stery do niej. Jeśli moge prosić o podanie linka byłbym wdzieczny. I prosze nie piszczie że google itp. Po prostu szukam sterow a chce zainstalować poprawne. Mój system to XP SP2. Z góry dzieki za wszytkie odpowiedzi

Strona producenta lapa i pobierz najnowszy ster do grafiki do Twojego modelu lapa.

Mam tą samą kartę i ten sam system.

Zainstalowany sterownik to oczywiście Omega: 3.8.205 i nie narzekam. Wszystko chodzi płytnniutko, zero bugów, gry działają (nawet carbon jako tako poszedł :smiley: ) - po prostu chyba idealne do tej karty.

Witam

Próbuje w moim laptopie zaktualizować stery od karty graficznej, karta to ati radek xpress 200M. Ściągam odpowiednie sterowniki, ale w oknie instalacji wyskakuje błąd:

“Setup did not find a driver compatible with your current hardware or operating system. Setup will now exit.” Zaraz za tym:

“Setup was unable to complete the installation. Try to setup your display adapter with a standard VGA driver before running setup.” Wcześniej miałem omega ale jakos gierki mi sie na tym tną (chodzi mi o orginalne sterowniki tzn ATI Catalyst 7.1)

Co jest nie tak?

Czyli instalujesz najwnosze catalysty?

One już chyba nie wpierają tych kart :stuck_out_tongue: