Stery do acera travelmate 800 do karty sieciowej

Ludzie, pilnie poszukuje sterow do acera travelmate 800 do karty sieciowej żeby móc odbierac sygnal wifi. Na razie wogóle nie mam widocznych “dwóch komputerkow” na których normalnie wyszukuje sie dostepne sieci bezprzewodowe lub pisze że “kabel lokalny jest odłaczony lub załączony” bardzo mi jest to potrzebne na teraz. Błagam Was ludzie pomóżcie, nigdzie nie moge tego znaleźć ani nie mogę wogóle tego zrobic zeby działalo. Jeżeli ktos doradzi mi jak to zrobic lub prześle stery (lub linki) może liczyć odemnie na wdzięczność i rekompensatę jakowo, w miare możliwośći.(taka osoba gdy nie będzie jej coś hulało jak należy a będę znał rozwiązanie napewno otrzyma odemnie pomoc). Wiem że to nic. Ale naprawde tego potrzebuje i to w przeciągu 2h! Z gory dzięki.

PS: Proszę moda o nieprzekładanie tego tematu dopóki nie napisze że wszystko gra, nie tak jak to było ostatnim razem że otrzymalem odpowiedź ktora była zła a mod przezucił temat do forum którego prawie nikt nie odwiedza. Proszę moderatora o zrozumienie, ten dział forum jest najczęściej odwiedzany przez ludzi, tutaj najszybciej otrzymam pomoc… jeżeli otrzymam.!

Pozdrawiam, z poważaniem i wyrazami szacunku Toxek.

KLIK

Następnym razem proponuję zaczac poszukiwania na stronie producenta :!:

toś zaszalał =D> :lol:

Hej,

A nie lepiej poszukać na stronce Acer’a?? Tam wszystko można znaleźć:

:arrow: LAN Driver,

:arrow: Wireless LAN Driver.

Oczywiście dla działania kart sieciowych konieczne jest zainstalowanie sterowników do chipsetu płyty głównej - Chipset Driver.

Oczywiście powyższe sterowniki to sterowniki do Windows XP 32-bit.

Pozdrawiam,

Dimatheus

http://img5.imageshack.us/img5/2283/dsc09216k.jpg tu macie ikonke ktora mi wyskakuje jak zainstalowałem tego wlan-a co mi posłaliście. Jest jeszcze avast i pozostałości po neo. Komputerków od połączenia sieciowego niet.

a masz w ogóle włączony przełącznik (przycisk) w laptopie który włącza wlan?

Hej,

To oczywiście jedno i najważniejsze… Ale dla przejrzystości czy mógłbyś wrzucić screen apletu Połączenia sieciowe (Start -> Panel Sterowania -> Połączenia sieciowe) oraz menadżera urządzeń z rozwiniętą gałęzią Karty sieciowe (Start -> Panel Sterowania -> System -> zakładka Sprzęt -> Menadżer urządzeń).

I jeszcze jedno - nie musisz pstrykać zdjęć, by pokazać screen’y. Wystarczy przygotować na pulpicie to, co chcesz mieć na screen’ie, wcisnąć na klawiaturze przycisk PrtSc/SysRq, otworzyć Paint’a (Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Paint) i z menu wybrać Edycja -> Wklej i zapisać jako plik graficzny - i gotowe!! :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus