Stery do Asus 2600PRO

Witam!

Otóż jeden wątek już mój był na temat tej karty lecz wtedy chodziło o artefakty etc. A więc:

oddałem karte do serwisu a oni po miesiącu(…) oddają mi karte bez sterowników od producenta… Instalowałem catalysty 8.3 lecz nie są one pod tą karte więc instal 8.2. Wszystko ładnie lecz gdy właczam kompa pojawia mi sie komunikat że znaleziono nowy sprzęt i chce się łaczyc z witryna windows bla bla bla… Pojawia się również info " znaleziono nowy sprzęt PCI DEVICE"

I własnie z tym mam problem. W kartach graficznych jak zlookam w menadżerze urządzeń jest karta 2600pro series. I tu moje pytanie: co mam zrobić z tym pci device ?! :roll: Stery dołączone do karty pomogłyby ? Czy moge takie w sieci znaleść ? pZdr :wink:

A system to?

XP karta na AGP sorry. Zapomniałem tego dodać #-o

Jaki posiadasz system operacyjny ?

Windows XP -> sterownik do karty graficznej

Windows Vista 32-bit -> sterownik do karty graficznej

Xp wyżej napisałem :stuck_out_tongue:

seba86mu te co mi podałes to xp to nie działaja… Błąd sie pokazuje że sys win nie znalazł żadnego sterwonika zgodnego z ta kartą graficzną… Jedyne co się instaluje to CCC. przy Driver jest ten błąd

Ja pie… ta karte… Zainstalowało się CCC to błąd mom.exe -> Żałosne. A te drivery to też padaka.

ale przecież zawsze są problemy z hd2600 na agp…

nie instaluj CCC :wink:

nie jest to chyba ci potrzebne, no nie?

Pobierz i zainstaluj NET Framework 2.0.

Jeżeli po instalacji NET Framework problem nie zniknie, to usuń i zainstaluj ponownie sterowniki do karty graficznej.

NET Framework pozostaw zainstalowany.

hd buauhauha ta karta nie wie co to hd i directx 10. To jest taki ■■■■ że masakra. [emocje :P]

Dobra pobawie sie z net framework jutro bo dzisiaj nie chce już widzieć tej karty wpiętej w mobo. :slight_smile:

seba86mu ale jakie stery ?! te ściągniete nie działają a catalysty oraz omegi to już w ogóle.

Wyczyść wszystko dokładnie i zainstaluj czysty sterownik ze stronki ATI mnie to pomogło jak potraktowałem kompa CCC pod 2600XT. :slight_smile:

Taaa ale ja mam to nieszczęsne AGP i 2600pro :expressionless:

PCI DEVICE może wyskoczyć np kiedy nie masz zainstalowanych sterów od płyty głównej. Miałem tak ale z kartą dźwiękową HD pod XP. Hmm może dryndnij do serwisu powiedz żeby oddali ci płytkę. Zaintaluj stare stery na czystko i jak problem będzie występował dalej to niech się bawią znowu? Może to wina MoBo?

może mobo bo mam jakiś szajs EpoX czy coś takiego. No ale jak mi x800gto chodziła spokojnie to ten 2600pro czemu by miał mi nie chodzić… Sterów nie ma do mobo nigdy nie instalowałem.

Nigdy nie instalowałeś sterów do płyty gł.? :o To możliwe więc że czegoś brakuje. Poszukaj sterów do chipsetu może.

Nie instalowałem bo nie są potrzebne do takiej starej płyty. :roll: Jak będę w domu to poszukam chyba że nie znajdę do takiej płyty to jużnie wiem :confused:

Oj, żebyś się nie zdziwił… Znajdź jak najnowsze stery, a dopiero potem marudź :stuck_out_tongue:

No to mamy misje :stuck_out_tongue: Znajdźcie mi stery do takiej starej płyty Epox EP-8K9A ,bo ja znalazłem tylko sterowniki dźwięku a je posiadam :slight_smile:

Dosyć prosta ta misja.

Sterowniki do chipsetu płyty głównej

Sterowniki do karty dźwiękowej

Sterowniki do portów USB 2.0 (jeżeli posiadasz Win.XP SP2, to nie musisz instalować sterowników do USB)

O m g ale ta strona sie długo ładuje… Do teraz sie nie załadowała. :x :o