Stery do GF 2 Mx 100\200


(Josef Mistrzu) #1

Poszukuje dobrego i najwydajniejszego sterownika do karty graficznej jak w temacie. Instalowałem już różne stery ale w większości wyskakuje mi okienko że coś tam nie przeszło zgodności z win xp no i klikam na zakończ instalacje. Może moglibyście mi polecić jakiś naprawde dobry sterownik??


(Zolciak) #2

Poszukaj coś z seri 44 :slight_smile: Sam jak miałem GF2 MX to ich używałem :smiley: A jeśli nie chcesz tego okienka to poszukaj sterowników z certyfikatem WHQL czy jakoś tak :slight_smile:


(agaopo) #3

jak wyskoczy takie okienko to kliknij na instaluj mimo to,powinno sie zainstalowac :smiley:


(Filipsko) #4

Ja mam Geforce2 mx 100/200 i sterowniki Nvidia Omega Drivers v1.6693 i wszystko ładnie chodzi.


(Josef Mistrzu) #5

Taaa kiedyś tak zrobiłem i masz racje zainstalowało sie ale po ponownym uruchomieniu kompa nie było obrazu wiec bardzo dzięki za taką porade :evil:


(agaopo) #6

ja tez nie mialam kiedys obrazu ale tylko dlatego ze sterowniki byly nieodpowiednie,tzn za dobre na moją kartę !!


(Magik) #7

Josef18 , to okienko oznacza, że sterownik nie jest podpisany przez Microsoft (tzn. nie został oficjalnie przetestowany). Tyle tylko, że to nic nie znaczy.

Twój problem z brakiem obrazu mógł być spowodowany tym, że trafiłeś być może na skopaną wersję sterowników (niestety, nVidia kilka takich wypuściła).

Z tymi sterownikami jest tak, że musisz próbować, który ci przypasuje.

Nie wiem, od czego to jest zależne, ale podam ci taki przykład :

kumpel ma kartę GeForce 2 MX400 i działa na sterach 56.72. Ja mam kartę GeForce 4 MX440 (teoretycznie nowszą), ale nie idą mi żadne nowsze sterowniki niż 40.72.

Tutaj masz wszystkie stery nVidii :

http://www.nvidia.com/object/winxp-2k_archive.html


(JNJN) #8

Stosuj do niej max ster w wersji 28.32.

http://www.3dnews.ru/files/pub/drivers/ … P-2832.exe

Pamiętaj o prawidłowej instalacji steru.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Karta swoje lata ma cudów nie oczekuj,jak XP wywali komunikat daj na instaluj dalej(pomimo to instaluj) lub podobnie,pamiętaj wszystkie instalowane pliki sterownika muszą być z wersji 28.32(system nieraz podaje czy zostawić nowszy plik w systemie - dajesz nie).