Stery i Program do AVerMedia AVerTV WDM Video Capture (878)

Witam

Mam mały problem kupiłem Kartę Telewizyjną ( AVerMedia AVerTV WDM Video Capture (878) ) od Pewnego Człowieka.

Jednak dostarczył mi on tylko samą kartę ( bez sterowników i programu do obsługi )

Bardzo Proszę o pomoc borykam się z tym problemem już ponad miesiąc

Z góry dziękuję ![-o<

Dobrze by było, gdybyś podał jaka to karta TV, a przynajmniej jakiej firmy. :slight_smile:

Temat już chyba dobry :stuck_out_tongue:

ja wyjeżdżam na tydzień,ale chętnie zobaczył bym po powrocie Parę odpowiedz które mi pomogą w Odpaleniu TV w Kompie

Przypominam Niemam nic do tej karty począwszy od Sterowników aż do programu który to pozwli uruchomić :stuck_out_tongue:

Proszę o Pomoc i z góry dziękuje :mrgreen:

Ale my nadal nie wiemy jaką masz kartę :roll:

Podałeś tylko producenta…

hmm…Właśnie tego nie wiem i tu pojawia się pierwszy problem

Jak to mogę sprawdzić ?

z tego co pamiętam to na karcie pisało AverMedia PDK

Osobiście obstawiałbym, że ten tunerek to 203 lub 303. Ale w zasadzie to bez większego znaczenia :slight_smile: wystarczy wpisać w googlach “AVerMedia AVerTV WDM Video Capture (878) driver” i wynik będzie pozytywny (dostałem to http://www.howtodrivers.com/model9061.html). Sam używam takiego właśnie tunera (zgłasza mi się w ten sam sposób) i szukając sterów nawet nie próbowałem doszukiwać się jaki mam model - różnice to dźwięk mono/stereo, w/w-o remote, w/w-o FM itp. a tuner jest na chipie 878 i to w zupełności powinno wystarczyć. Gorszy problem jest w systemie - tylko hybrydówki tego producenta mają wsparcie dla Visty i mało który produkt ma drivery do systemów x64, więc jeśli nie jesteś użytkownikiem WinXP x86 to zapomnij że odpalisz tę kartę na sterownikach i oprogramowaniu producenta… a innych niestety w życiu nie widziałem.

http://www.avermedia-usa.com/avertv/Sup … e=APDriver - weź z głównej strony producenta. Mój Aver działa na viście x64, win7 x64, xpx64. a mam zwykłą 007, więc możesz śmiało ściągnąć ze strony producenta.