Stolik pod komputer i głośniki

Od jakiegoś czasu szukam dobrego stolika lub ewentualnie jakiegoś nie drogiego biurka żeby na nim położyć laptopa i głośniki logitech z-2300 razem z suboforem. Nie mogę nic takiego fajnego znaleźć sensownego i w miarę taniego. Głośniki podpinam do laptopa i jak leżę na łóżku to żeby ekran laptopa był na wysokości moich oczu. Więc stoliki nisko podłogowe odpadają. Czy ktoś z Was może mi coś nie drogiego ale fajnego i solidnego polecić ?? Proszę Was o pomoc w tej sprawie.

Jak umiesz się posługiwać wiertarką i śrubokrętem, to sam sobie zaprojektuj co Ci jest potrzebne… Nawet w ‘zwykłej’ Castoramie mówisz co i jak mają Ci przyciąć. Powiem Ci, że proste duże biurko na 4 nogach to chyba najfajniejsza rzecz jeżeli chodzi o wygodę. Ja standardowo mam min. dwa monitory i dodatkowo obok laptopa.

1 polubienie

Nie umiem posługiwać się wiertarką i też takiej na mieszkaniu nie mam. Raczej niechcę sam tego składać ani też żeby mi coś przecinali w castoramie bo szczeże wątpie, żeby mi cokolwiek coś tam przycieli. Wolę gotowe już kupić - tylko wyjąć z pudełka i użytkować. Czy ktoś może mi coś poradzić sensownego ?
Możesz mi pokazać zdjęcie takiego zwykłego, prostego biurka na 4 nogach ?

https://www.google.com/search?q=biurka+komputerowe&client=firefox-b-ab&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwi8zPnAi_XfAhUyrHEKHbACBcEQsAR6BAgEEAE&biw=1280&bih=869

  1. Jaką wysokość masz tego biurka ??
  2. Jaki jest kosz takiej usługi w castoramie?
  1. 74cm, ale chyba pomyślę o regulacji wysokości, żeby można było też pracować na stojąco :wink:
  2. Nie pamiętam, 1, albo 1.5zł od cięcia przy materiale zakupionym w Castoramie.