Stop wariatom-test

http://www.stopwariatom.pl/ i zakładka psychotest pochwalcie sie jakimi jesteście kierowcami , mi to wyszło tragicznie , pierwsze zdanie bardzo pochlebne ale następne zaprzeczają już temu, staż za kierownicą samochodu osobowego 27lat , 1 wypadek z mojej winy(niegroźny) drugi nie z mojej, choć moja kobita i tak stwierdziła że moja wina , bo za szybko jechałem jakbym jechał wolniej to w tym czasie byłbym w innym miejscu.

Jesteś uważnym oraz w miarę kulturalnym kierowcą i unikasz na drodze brawury i ryzyka. Jednak z uwagi na pośpiech i tempo codziennych spraw, zdarza Ci się świadomie łamać przepisy drogowe. Szczególnie często popełnianym przez Ciebie grzechem jest przekraczanie dozwolonej prędkości. Wierzysz, że Twoje umiejętności pozwolą Ci uniknąć na drodze niebezpiecznych sytuacji. Jest to jednak złudne poczucie, ponieważ Ty sam już przynajmniej kilkakrotnie przyczyniłeś się do powstania niebezpieczeństwa na jezdni! Dotychczasowy brak poważnych wypadków w Twoim życiorysie kierowcy osłabia Twoją czujność i czyni Cię nieuważnym i lekkomyślnym za kółkiem! Nie dostrzegasz, że Ty sam często popełniasz błędy, które krytykujesz u innych kierowców, a które mogą stać się przyczyną wypadku.

Wsumie to nie ma sie czym chwalić tak wynika z tesu , przekraczanie szybkosci w moim przypadku jest jedynie o niecałe 10km ale w teście nie było takiej opcji więc zaznaczyłem że zawsze przkraczam szybkość, przekraczając szybkość tak niewiele nigdy nie zostałem zatrzymany za przekroczenie szybkosci choć nieraz wycelowany był we mnie radar

16 punktów :dres:

:smiley:

20 punktów…hehe :angel:

18 nie jest zle.

28 :oops:

Wyniki mojego taty to 8 pkt :stuck_out_tongue:

Za pare miechów bedę mógł spróbowac wypełnic… :wink:

Jestem bardzo ostrożnym kierowcą i rzadko zdarza mi się łamać przepisy drogowe. Mam świadomość, jak łatwo może dojść do wypadku, dlatego staram się przewidywać nie tylko zachowania innych kierowców, ale również pieszych. Przez innych bywam czasem postrzegany jako zbyt przewidywalny i nadmiernie unikający ryzyka, jednak pamiętam, że w przypadku kierowcy jest to duża zaleta! Wysoko oceniana jest również przez partnerów życiowych! Nie spiesząc się mam czas na dostrzeganie uroków życia, które tym szybko pędzącym przed siebie kierowcom umykają w zbyt prędko zmieniającym się krajobrazie za oknem. Nie zapominając jednak, że natura człowieka zmienną jest, cały czas pielęgnuję w sobie dobre nawyki i nie daję się “zwieść na złą drogę”.

Twój wynik to: 23 punktów

Mam dopiero 15 lat , ale tak poprostu sobie wypelnilem wszystko i mysle ze tak bym pozaznaczal :wink:

18 pkt

Cała kampania nie obrazuje że, problem tkwi NIE TYLKO tam gdzie pokazuje go PZU w swej kampanii ale również, a może przede wszystkim, gdzie indziej. I że intencje PZU wcale nie są takie czyste. Prawko mam od dwóch lat a na tym teście uzyskałem wynik 6. I tak wbrew pozorom można jeździć samochodem szybko i bezpiecznie (większość wypadków to nadmierna prędkość - a wpływ na to ma brak obycia z nią, polecam wyjechać na autostradę, nawet z rodzicem i przycisnąć do 150-170 to jest bardzo szybko, ale tak nabiera się doświadczenia), pamiętając o innych na drodze, bez żadnego “przypinactwa” przed kolegami lub koleżankami. Poprostu jak masz olej w głowie to nigdy nie doprowadzisz do takich sytuacji na drodze jak w reklamówkach “pi zet u”. Pozdrawiam, szerokiej drogi :slight_smile:

Twój wynik to: 24 punktów

Wypełniłem ot tak se, pewnie za tych kilka lat też bym tak pozakreślał :stuck_out_tongue:

31 pkt…to naprawdę ja ?? !!

:smiley: