Stopka w extreme fusion

mam stronę na silniku php fusion. Czy powiecie mi który plik odpowiada za stopkę: “Powered by php fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew © 2003-2005” Stopka trochę denerwuje. chcę ja trochę zmodyfikować. I Błagam nie piszcie że to nie zgodne z regulaminem i hamskie. Ja tylko chcę ją trochę zmodyfikować

To znajduje się w pliku theme.php w folderze z themesem którego obecnie używasz.

thx . przynajmniej jeden normalny

Nie możesz jej likwidować… Ponieważ licencja themów na to nie pozwala… musisz pozostawić informacje o autorze…

W skrócie możemy napisać, że możemy używać oraz dowolnie modyfikować program/skrypt internetowy, ale warunkiem użytkowania jest pozostawienie informacji o autorze programu/skryptu.


Jeśli tyczy się to themów możemy używać danego thema, udostępniać go innym, modyfikować, ale musi zostać zachowana informacja dotycząca autora thema, która znajduje się w stopce strony. Do każdego thema dołączony jest plik Readme, w którym zawarte jest takie samo przypomnienie.


Niektóre themy mogą być udostępnione na licencji innej niż GNU/GPL. W takim wypadku w stopce strony lub pliku Readme znajdującym się w paczce thema taka informacja jest zawarta.

A tutaj http://gnu.org.pl/text/licencja-gnu.html masz informacje o licencji GNU… niestety ale musisz pozostawić stopke…

Piotrek23 czy ty naprawdę jesteś taki nieinteligentny ? Przecież wyraźnie napisał, że on wie że nie może usunąć.

Żeby nie zakładać nowego tematu itp. podczepię się pod ten.

Jak włączyć Stopkę ? Na prawdę pytam bo nie wiem. W panelu nie widzę opcji włącz/Wyłącz a jakimś cudem mi zniknęła. I nie to nie wina skórki. W żadnej skórce jej nie mam (skórki sprawdzane na innych stronach i działają ok)