Stowrzenie panelu zarobków w firmie

Hej, planuje stworzyć panel zarobków w firmie.

Potrzebuje zrobić coś takiego, że pracownik loguje się na swoje konto i widzi swoje wyniki.

Czyli, panel > wpisuje swoje hasło oraz login > tabela z zarobkami (prosta, kilka współczynników i ziemnych).

Chciałem to zrobić w google docsie w arkuszu, ale wygląda to mało profesjonalnie. Czy jest możliwości personalizacji docsa? A jeśli nie ma, to czy istnieje na rynku darmowe/płatne proste rozwiązanie dla małych firm?

Zależy mi na tym aby panel był spersonalizowany ponieważ czasami widzą go również klienci.

Jakieś pomysły? :slight_smile:

Tak sobie myślę że wynajął bym firmę, która zrobi taki soft

w zależności od zaawansowania pomysłu - ale wygląda on na prosty - i nie powinien być drogi

Na chwile obecną chciałbym zrobić sobie coś sam :slight_smile:

Nie chce iść na łatwiznę i zlecać tego zewnętrznej firmie.

Jeżeli znasz PHP i MySQL to raczej nie będzie problemem.

Nie znam :slight_smile: Szukam gotowych rozwiązań :slight_smile:

albo robisz coś sam albo szukasz gotowych rozwiązań :slight_smile:

napisanie programu to robienie samemu - taki program trzeba zaplanować, dokładnie przemyśleć - tu dopiero trzeba się wykazać samemu, a programista tylko to napisze - przetłumaczy na język dla komputera :slight_smile: - zabawny na pewno będzie sporo choć temat wydaje się prosty

Z doświadczenia wiem, że dostępne darmowe produkty często nie spełniają wszystkich wymagań, zawsze znajdzie się coś czego będzie brakować.

Z twojego opisu wynika, że to nie będzie nic ciężkiego do napisania, jakiejś profesjonalnej firmie zajmie to pewnie jeden dzień, skoro ma to być tylko praktycznie jedna strona. Mogę Ci pomóc, najwyżej odezwij się na PW to się jakoś może dogadamy.