Strajk poczty polskiej

Witam :slight_smile: W sobote wysłałem paczke do kolegi… i jeszcze nie doszła :-s Czy to może byc wina strajku poczty polskiej? Bo jestem zaniepokojony… :frowning:

Pozdrawiam :slight_smile:

Dopnę się od tematu. Zamówiłę PES 6 z gram.pl i czy przez strajk mi nie przyślą?

Ale żule z tych listonoszy :? Nie mają co robic tylko strajkują… niech się biorą za roznoszenie listów :!:

Twój tornister jest chyba troszkę lżejszy niż torby które oni noszą codziennie.

Ignorant

zeebee taka praca … cyt: “życie to nie je bajka …” Taka praca … jak się podjął to wiesz … a poza tym to co im (listonoszom) nie pasuje ?? Co im doskwiera i czego brakuje ?? !!

zeebee u mnie prawie żaden listonosz nie chodzi pieszo. Zawsze samochodem. Więc problem torby nie doskwiera.

Tylko że im płacą za noszenie tej torby, a że taką pracę sobie wybrali to juz ich problem - trzeba było sie uczyć.

Ta moja “paczka” to jest duża koperta bąbelkowa! To w czym problem? :?

Ronni_92 kolega moze przejsc sie na poczte i sam odebrac przesylke jezeli juz doszla

Jeżeli doszła… :roll: (piorytet)

skoro priorytet to powinna juz lezec na poczcie wystarczy sie przejsc i odebrac

Ale to jest polecony to powinien do domu przyjśc, jak się nie myle :lol:

tak ale sam do domu nie przyjdzie (ktos go musi przyniesc)

najpierw laduje na poczcie i pozniej listonosz przynosi Ci go do domu a ze listonosze strajkuja to zostanie na poczcie gdzie adresat moze go sam odebrac

nierozumiecie Panowie dlaczego oni strajkują, to że zarabiaja mało to fakt, ale głwonym celem strajku było aby podzielić obowiazki listonoszy i wogole zlikwidować pomysł aby listonosz oprucz paczek, listów i kasy nosił reklamy, to głownie z powodów reklamówek jest ten strajk…

a Ci to chcą odebrac paczke, list to niech ida na poczte, ona już tam czeka…

Niech wreszcie monopol Poczty i będzie spokój. Od razu się przerzucę na inną firmę DHL albo UPS. Jeszcze tylko 3 lata o ile się orientuję?

I tak maja dobrze, jak roznoszą rente itp. to kazda babuśka da im po 5 zł wiec po co strajkuja?

Poczta Polska to banda złodziei. I to by było na tyle.

Jak miałeś dostać list a nie przyszedł (bo przecież ktoś go musi zanieść, sam nie przyniesie a listonosze strajkują) to sam go sobie przynieś.

Na szczęście u mnie jest listonosz bo przyszedł rachunek z TepSy.

A to dlaczego? Myślisz że jak PP straci monopol a DHL czy UPC przejmą branżę to ich usługi będą tańsze i lepsze od tych oferowanych przez PP? Jeśli tak to się grubo mylisz. Poza tym na DHL słyszałem już wiele narzekań :stuck_out_tongue: