Straszne artefakty po reinstacji GTA V

Witam usunołem i ponownie pobrałem z serwerów rockstara GTA V usuwałem bo miałem problem ze sterownikiem ekranu i myślałem ze coś to da a teraz kiedy gta sie zainstalowało włączam i są takie artefakty ze nie da sie grać mam karte GTX 970 a dodam ze przed reinstalacją tego nie bylo prosze o pomoc dodam ze w innych grach nie widze tech typu problemu testowałem na bf3,4 hadrline i kilku innych grach

karta Ci się sypie…

 

Aktualizowałeś sterowniki ?

Serio ? to dlaczego w żadnych innych grach tak nie jest testowane na Dragon Age inkwizycja , BF 3 ,4 Hardline , Assasins Creed Unity , Euro Truck Simulator 2 , Project Cars i wszystko jest okej tylko w cholernym GTA V są artefakty włączyłem OCCT na 1h i nic sie nie działo a karta rozgrzała sie do max 73 C i jest nowa kupiona w sklepie w lutym wiec dziwne troszke jak by padała nie sądzisz ? i do tego jeszcze włączyłem 3D Mark Fire Strike i test wypadł na 9000 punktów i też nie było problemu wiec sam nie wiem czy to karta wadliwa czy co dlatego prosze o pomoc albo jakieś wskazówki bo jak nic to nie da to może walne formata bo może mam jakiś syf w kompie i zainstaluje od nowa gta i może coś to da sam nie wiem

Tak są najnowsze pod GTA V i myślałem ze one se wysypały wiec je usunołem i pobrałem starszą wersje ale też nie dało to nic a przed reinstalacją GTA było spoko tylko co jakiś czas np. 2 dni podczas grania na chwile zawieszał sei komp. robił sie czarny ekran i pisało ze sterownik nvidia przestał działać ale odzyskał sprawnośći " chciałem to naprawić usuwając gre i na nową instalując ale po tym zabiegu mam te pieprzone artefakty i nie mam pojęcia co zrobić

Nie ma co się unosić z pieprzeniem :slight_smile:

  1. Podaj specyfikację sprzętu, system.

  2. Zapodaj screena z obrazem błędu / ukazaniem artefaktów.

  3. Na jakiej rozdziałce grasz ?

  4. Na jakim patchu grasz ?

Procesor Intel Core i5-3550, 3.30GHz

Płyta Główna : MSI Z77A-G41

Pamięć Ram : GoodRam 2x4GB DDR3

Karta Graficzna : MSI Nvidia GeForce GTX 970

Zasilacz : FSP FORTRON Raider S 650W 80Plus

Chłodzenie Procesora : Zalman X10 Preforma

Obudowa : Zalman Z5

Dysk HDD : Seagate 1TB

Dysk SSD : Kingston 240GB V300

Win 7 64 bit

rozdzielczość 1920x1080

Patch najnowszy i screna zaraz dodam

odpaliłem adwclerner i nie pomogło ale odpaliłem combofix i po usunięciu syfu póki co artefaktów nie ma. Dziwna sprawa :o Mógł być jakiś syf ? wirus albo coś ?

Co do artefaktów były takie ze jak zaczynała sie gra i był napisy to zamiast ich były białe kwadraty a postacie migały i były całe kolorowe albo całe białe a reszta obrazu czarna albo czasami migała i robił sie obraz poza postaciami kolorowa albo wszędzie były piksele i nie dało sie wgl ruszać postacią bo nic nie było praktycznie widać

Zawsze mogłeś spróbować zmniejszyć nieco rozdzielczość. 

@mateuszplenik

 

Przypomnij Sobie, proszę, co to są znaki interpunkcyjne i popraw pierwszy post,