Straszne lagi komputera 10 min po uruchomieniu

Witam, od rana mam problem z moim komputerem, otóż gdy dziś chciałem uruchomić komputer trwało to bardzo długo i zostało naprawione po przywróceniu komputera do stanu sprzed tygodnia. Gdy myślałem że juz wszystko jest OK komputera zaczął się zawieszać np. włączę TeamSpeak i Steam i po chwili otrzymuję informacje o braku odpowiedzi. Podsumowując komputer dział szybko i sprawnie przez pierwsze 10 min od uruchomienie po czym zaczyna się strasznie zacinać. Pozdrawiam

Minęło 15 min to nie pogotowie komputerowe a Ty 2x ref. Przede wszystkim wrzuć screena z HDTune zakładka Health oraz z HWINFO zakładka Sensors. Coś instalowałeś na jakieś podejrzane stronki nie właziłeś coś pobierałeś?

31.12.2014 data kiedy instalowałem CS:GO ze Steam i nic poza tym.

Screeny w załącznikach, drugiego programy nie mogłem zainstalować.

post-252309-0-45866900-1420306974_thumb.

Wystarczy już  screenów z HWINFO nie wrzucaj dysk to totalny złom do wymiany.

A co dokładnie jest nie tak? Bo błąd wystąpił dosłownie w kilka H.

Dysk posiada relokowane sektory. Moje przypuszczenie, że akurat powstały relokowane sektory na jakimś obszarze dysku gdzie są pliki systemowe stąd te nagłe spowolnienie jego pracy. Oczywiście mało prawdopodobne, że dzisiaj powstało 349 bad sektorów. Nic nie zrobisz tylko zakup nowego dysku i tak nawiasem mówiąc jak masz coś ważnego na dysku to lepiej gdzieś przerzuć bo w każdej chwili może być za późno.

Ok, dziękuję za pomoc. Do zamknięcia.