Straszne pingi w programach i grach

Witam, mam problem z moim internetem z góry mówię że jest to internet radiowy ale do tego czasu nie miałem z nim problemów. Moje problemy to pingi, pingujac jakis adres z konsoli systemowej powiedzmy wp.pl mam ping 40ms wszystko jest ok ale nie do konca pingi rosna w grach i programach, siedząc na Teamspeak 3 na swoim serwerze w programie mam ping 500 ms ścina mnie nie idzie sie dogadać pingujac to ip przez konsole jest ping 50 do tego serwera. Moj dostawca twierdzi ze z ich strony jest wszystko ok. Pingi w grach takich jak League of Legends tez kosmiczne po 300 ms a pingujac konsola 40 ma ktos jakis pomysł ? Prosze o pomoc

Pomysł: kiepawe serwery gier i TS.

 

Co odpytujesz z konsoli, gdzie stoją serwery gier / ts  ze straszliwymi pingami?

Pinguje z konoli ares serwera zeby sprawdzic w jakim czasie dotra pakiety… kiepawe ? Nie sadze znajomi siedzący ze mna na ts nie maja problemów z pingami

Raczej miałem na myśli sytuację, gdzie zarówno serwer, jak i znajomi siedzą w miarę blisko siebie u jednego ISP, a Ty łaczysz się od innego ISP. Wówczas jesteś gościem “z zewnątrz”, podczas gdy oni “prawie jak LAN”.

 

Porównaj ping z konsoli na adres serwera gry / TS z tym co wyświetla Ci aplikacja. Porównanie czasu odpowiedzi wp.pl do serwera gry, zwłaszcza prywatnego lub (powiedzmy) “alternatywnego”, nie ma większego sensu.

cFosSpeed poprawia PING.