Strasznie dlugo sie uruchamia system, log

Jak w temacie. Bardzo dlugo sie wszystko ładuje zanim bede mogl cos zrobic. Przegladalem loga ale w uruchamianiu chyba nic takiego nie siedzi, ale ja sie na tym nie znam :stuck_out_tongue: wiec daje oddaje loga w dobre rece. :slight_smile: Aha tak na marginesie dodam ze ciagle mam wira w32.Sality.I ktorego nie moge usunac (plik wmimgr32.dll)

Z gory dzieki.

Przeczyść katalog temp w trybie awaryjnym : start --> uruchom --> %TEMP% i wywal zawartość tego katalogu.

start --> uruchom --> cmd i wklep :

Start --> Uruchom --> Wpisz polecenie msconfig --> Zakładka Uruchamianie i odhacz twoim zdaniem niepotrzebne aplikacje.

ok wyczyscilem tamte rzeczy. czasami w tempie mam full takich smiesznych execow, staram sie na bierzaco wywalac. Bo u mnie problem chyba lezy w takim programie CoreCenter (najogolniej mowiac wycisza kompa) i dopoki on sie nie wlaczy to troche system wisi, tyle co moge po folderach polazic. Sprobuje go przeinstalwoac. Dzieki za pomoc. na wszelki wypadek daje czystego loga

Jest ok

Kosmetycznie

OK, dzieki za pomoc. Usune tamto przy okazji jak bede w awaryjnym :stuck_out_tongue: niestety tamta aplikacja nadal sie tak dlugo uruchamia. Moze zrobie sobie nowy, czysty profil a ten wywale.

A zrobiłeś

:roll:

Poza tym poczytaj o Optymilizacji systemu :wink:

A tu dla bardziej zaawansowanych :slight_smile:

No w uruchamianiu mam mało rzeczy, dlatego mnie to tym bardziej dziwi. Poczytam :slight_smile: