Strasznie duże zużycie Baterii Telefonu - Android

Witam, mam problem mój telefon zużywa dużo baterii, nie mam pojęcia czego. Nawet gdy jest zablokowany w ciągu 30 Min może zejść do 30%, telefon jest nowy wczoraj zakupiony. Dzieje się tak jak gram Np. w grę wyłącze grę oczywiście klikam długo przycisk Home i usuwam ją i w Menadżerze zadań już jej nie mam ale jak Klikne Np. Bateria, tam gdzie pokazuje co ile bierze Baterii nadal to Jest ta gra i pisze że bierze z 7 % Baterii, z każdą grątak mam ;/

 

Jakieś pomysły?

Aplikacje jakieś?

 

W załączniku jest pokazany ScreenShot z Baterii co zużywa, a w Menadżer Zadań nic nie mam żadnej aktywnej aplikacji ;/

post-224201-0-01593500-1413043812_thumb.

Skoro piszesz, że telefon jest nowy, wczoraj kupiony to daj trochę czasu baterii. Po kilku ładowaniach powinno być już lepiej.

No nowy telefon od razu zatryja baterie grami. :). Napewno pózniej bedzię Ci dobrze trzymać.

To nie ma nic do tego czy bym teraz zainstalował gry czy później ;c

 

O jakim modelu mówimy ? Korzystasz z pełnego podświetlenia ekranu, wciąż włączonego WiFi, wygaszacz ekranu wyłączony ? 

Samsung S3 Mini.

Najmniejsze podświetlenie Ekranu

Bez włączonego WiFi

Wygaszacz Wyłączony chyba xd

 

Chodzi o to by wygaszacz się włączał sam po kilkunastu sekundach. Napisałeś że telefon nowy, wczoraj kupiony - w sklepie czy od innego użytkownika ? Podaj nazwę baterii - najlepiej jaką ma pojemność (może masz zużytą).

Li-Ion 1500 mAh

Wiem, że nie ma nic wspólnego ale na 100% bawienie się grami skraca życie baterii :). 

 

To jest słaba bateria, nie dziwota że po 1-1,5 dnia bateria się rozładuje. Jak chcesz przedłużyć baterię w tym modelu to albo kup pojemniejszą, albo powyłączaj większość funkcji :slight_smile:

Podał byś jakieś Linki do Baterii ? Pojemniejszych ? I jak wyłączyć funkcje, znaczy dokłądnie jakie : d

 

Jeśli w danym czasie nie używasz to wyłącz WiFi, Bluetooth, programy działające w tle, ustaw automatyczną jasność ekranu, ścisz dzwonki i dźwięk tak do 70-80% wartości, wywal niepotrzebne aplikacje - najlepiej te zżerające baterię. Masz włączona funkcję oszczędzania baterii ?

 

1550 - http://allegro.pl/bateria-do-samsung-i8190-galaxy-s3-mini-siii-mini-i4634691961.html

 

PS: Napisałeś że niedawno kupiłeś telefon. Nowy ze sklepu , czy nowy kupiony od kogoś ?

Nowy ze sklepu.

Mam włączone oszczędzanie Energii.

To skoro nowy i ze sklepu, to spróbuj go zareklamować, może dostałeś wadliwą baterię :slight_smile:

A czy często dzwonisz do kogoś ile czasu z nim rozmawiasz bo jak ktoś długo rozmawia przez telefon to bateria się szybko rozładowuje.