Strasznie mi zamula internet

Ostatnie (2 razy) wyszkoczył mi taki błąd od tamtej pory zamula mi strasznie internet, kumpel móiw że jakiś robak ale nieweim czym go usunąć.Mam antywira avasta, anty-trojan i doctor spyware ale żaden niewykrył nic.

Prosze pomocy! !!

Masz robione aktualizacje Windowsa? Bo może to przez luki Wina. Wrzuć logi z HijackThis I Silenta w odpowiednim dziale do sprawdzenia

Złączono Posta : 27.11.2006 (Pon) 20:43

I pozamykaj porty jesli tego nie zrobiłes wwcd

Złączono Posta : 27.11.2006 (Pon) 20:45

sorki wwdc oczywiście Windows Worms Doors Cleaner

Spróbuj na początek przywrócić orginalne ust łączenia internetu windy

np przy użyciu TCPOptimizer /darmowy-znajdziesz na google/

-zakładka File -default…

przyokazji spróbuj optymalizacji

czy to przypadkiem nie robal typu saser lub blaster?

No własnie jakos tak to wygląda, dlatego pytam czy ma aktualizacje, bo te świństwa przez niezałatane luki sie dostaja. Bo z opisu to raczej firewalla mafioz nie ma zainstalowanego.

niemam aktualizacji “jade” na zwykłym SP1 do XP.W ustawieniach łącza niec nie ruszałem, a kumpel też mówił że jakiś robak jest tylko nieweim czym go usunąć.To zainstaluje SP2 tylko jak teraz to usunąć tego robaka? Ja nigdy niemiałem firewalla i było ok tylko ten co w SP2 miałem.

Przez google znalazłam coś takiego spróbuj:

http://www.wsp.krakow.pl/techsupp/sasser.html

Wrzuć jednak logi > opis tutaj http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654 :slight_smile:

Log masz ok. Możesz ciachnąć:

Zainstaluj SP2 i zrób kompletny Windows Update.

Widzę, że masz program Spyware Doctor. Jest to aplikacja wątpliwej reputacji dlatego proponuję zastąpić go jakimś innym.

Wykasowałem te 2 logi tylko niemoge SP2 zainstalować bo wyskakuje mi taki błąd

aput - nie podczepiaj się pod problemy innych.

Lepiej jest założyć nowy temat i nazwać go odpowiednio.

To dla większego porządku :wink:

Posta kasuję.

Dobra Dzięki ale pomógł programik Trojan Remover

Ja bym walnął skana AVG anti spy, a-squared free I ad awarem… miałem ten problem wcześniej…