Strasznie muli kompa + nie widzi dysku D

Witam. Dużo dobrego słyszałem o tym forum i jestem tu z nadzieją, że mi pomozecie.

Mój brat zainstalował program BitRoll (jakiś dodatkowy program do Torrentów). Po zainstalowaniu system ładował się jakieś 4 minuty. Odinstalowałem go, ale problemy dalej zostały. Strasznie muli komputer oraz nie widzi dysku D. Nie widzi w pewnym sensie, bo w Moim Komputerze jest ikonka dysku D, ale jak chce wejść w niego to wyskakuje mi, ze nie ma takiego dysku albo czy chcesz sformatować ten dysk. Dysk D jest partycją. Próbowałem formata zrobić, ale jedyne co widzi to dysk C, mało tego nawet go nie mogę sformatować tylko naprawić. Próbowałem już antywirusami i antyspyware’ami, ale nic nie pomogło.

Aha no i zapomniałem jeszcze napisać, ze chca przewinąć strone internetową nie ma płynnego przejścia tylko przechodzi takimi fazami.

Wklej na Forum zestaw logów:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Możesz pokazać zrzut ekranu z programu partycjonującego (chociaż by z zarządzania dyskami, o którym wspomniałem niżej).

Robiłeś może ostatnio coś z partycjonowaniem? Jeśli nie masz jakiś ważnych danych na partycji D to w programie partycjonującym usuń tą partycję => utwórz nową o wielkości takiej jak miał D => powinien być w oknie mojego komputera, a jeśli nie to start => panel sterowania => narzędzia administracyjne => zarządzanie komputerem => zarządzanie dyskami => kliknij prawym klawiszem myszki na część utworzonej nowej partycji => zmień literę dysku i ścieżki i nadaj literę.

Nic nie robiłem z partycjami. Samo się zaczeło psuć wczoraj jak odinstalowałem tego BitRolla

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowe logi :slight_smile:

Ło mój Boże :slight_smile: Pomogło i to baaardzo dużo :slight_smile:

Nowe logi

Tylko nie wiem czemu te dwa zostały jak je usunąłem :confused:

Odpalasz Hijacka -> Do a system scan only i zaznaczasz wpisy:

I klikasz na dole Fix Checked :slight_smile:

Ok - zrobione. Wszystko mi działa już tak jak trzeba (tak mi sie wydaje ;))

Wrzuć dla pewności nowe logi :slight_smile:

Dziękuje bardzo za pomoc :slight_smile:

Czysto.

Proponuję zainstalować dodatek Service Pack 2.

Spyware Doctor to aplikacja wątpliwej reputacji dlatego proponuję go usunąć.

Dzięki za pomoc. Doctor wywalony :slight_smile:

Jakie programy możecie polecić, żeby w miare kompleksowo zabezpieczyć komputer ?

Zainstaluj koniecznie jakiegoś antywira bo nie widać po logu żebyś miał.

Temat omawiany wiele razy na Forum więc proponuję użyć szukajki i poczytać ten temat:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=60116

Mam, ale jak widać praktycznie ten Antyvir nic nie robi :confused: Coś się z nim dzieje, bo kiedyś jak go używałem to ładnie się sprawował