Strasznie zamulony komputer

Witam wszystkich, otoz przyjechalem dzisiaj do swojej dziewczyny i jej komputer, normalnie przypomina mi tartak - wszystko chodzi strasznie wolno, uruchamia sie nie wiadomo ile. Staralem sie przeskanowac system ad-aware, skan niezbyt pomogl. Nastepnie ‘przejechalem’ windowsa combofix - podaje log z niego

http://www.wklej.org/id/128571/

I tutaj nasuwa mi sie pytanie, czy ktos, z Was moglby mi pomoc przyspieszyc troche ten komputer? Bo jak na razie to mam jedynie chec, cisnac tym kompem przez okno. Co jeszce moge zrobic by przyspieszyc system? Bo format nie bardzo wchodzi w gre…

Pozdrawiam

frajdej

UP: Jeszcze co zauwazylem? Wskaznik, na monitorze przesuwa sie - sam z siebie w lewo, i jeszcze wyskakuje komunikat, ze system ma za malo pamieci wirtualnej, i co z tym zrobic?

Pomóc może przeczyszczenie komputera takimi programami jak: CCleaner, Odkurzacz(szybkie czyszczenie), Auslogics Disk Defrag i defragmentator systemowy, Ad-Aware, Spybot Search&Destroy, dodatkowo obowiązkowy antywirus, z darmowych polecam Avast albo AVG Anti-Virus Free, z tych lepszych, ale płatnych Kaspersky albo NOD32. No i wiadomo, ze tymi programami trzeba działać, bo samo ich zainstalowanie nic nie da xD Jest jeszcze kilka programów, ale jak się nie znasz to nawet ich Ci nie polecę, nawet z tymi co wymieniłem trzeba uważać. Jak to nie pomoże to format…

Patrz :arrow:

optymalizacja-odchudzanie-windowsa-opis-krok-kroku-t76580.html

Hej, polecam jak poprzednicy :

Czyszczenie :

:arrow: CCleaner

:arrow: rejestru

W CCleaner zachacz także, żeby czyścił wolną przestrzeń dyskową (jeżeli jest dostatecznie dużo miejsca na dysku.

Optymalizację :

:arrow: Optymalizacja Windowsa

Deinstalację zbędnych programów narzedziem Revo Uninstaller

Ponadto przeskanowanie Eset Online Skaner + SpyBot

Oraz defragmentację dysku poszukaj w szukajce wprowadzając różne frazy (ja wpisałem “jaki defragmentator”.