Strasznie zamulony komputer

@iJuliusz

Dzięki! Komentarze poniżej

Po tym wszystkim co kolega powyżej napisał - dzięki @synaptyk :+1::man_technologist: - sprawdź jeszcze sterowniki (konflikty poniżej) w Menedżerze Urządzeń. Podaj dokładny model laptopa.

sprawdziłem konflikty i:

Kontroler pamięci masowej
Broadcom USH
Broadcom USH w/swipe sensor

nie mogę zaktulizować sterownika tych. Wszystkie pozostałe są aktualne. Tu mi mówi, żebym szukał po producencie ale nie mam pojęcia jaki to producent.

Mimo to użyj tego pliku.

Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. C:\Users\mwern\Desktop\Nowy folder (6)

fixlist.txt (1,0 KB)
Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.
Po restarcie wklej plik wynikowy.

Zrobiłem. Plik wynikowy: http://wklej.org/id/3412126/

Chrome. W Ustawieniach Zaawansowanych na samym dole uruchom Resetowanie ustawień. Resetuje tylko ustawienia, nie zakładki i hasła.

Ale wygląda, że mi usunie rozszerzenia. A jak napisałem, korzystam z nich.

Dodatkowo wykonaj skan Rejestru.

Uruchom CCleaner i wybierz Rejestr, przeskanuj i potem Napraw… pamiętając, aby wybrać Zapisz kopię zmian

Zrobiłem.

I jak?
Jeżeli nie ma poprawy to zrób jeszcze raz skan FRST

Tylko wyłączy, po włączeniu nawet nie stracisz ustawień.

To nie Firefox, że wycina dodatek całkowicie i potem myśl jak najłatwiej przywrócić konfiguracje zaawansowanego dodatku, jak np. nie ma opcji importu i eksportu jego ustawień.

Nie wiem jeszcze.

Ale zauważyłem przed chwilą, że jeden problem na pewno nie zniknął. Co jakiś czas automatycznie wyłącza mi się wifi. I przed chwilę znów.

M.

1 polubienie