Strasznie zawirusowany laptop

Cześć muj lapek to dell inspiron N5110 win7 home premium nie miałem przez dłuższy czas żadnego antywirusa i właśnie przez ten czas wystąpiło dużo problemów m.in.

Internet wogóle nie działa cały czas wyświetla że strona internetowa jest niedostępna (oczywiście nie z winy 8internetu )

Nie da się zmienić tapetyna pulpicie

Niektóre gry nie chcą się uruchomić sprawdzałem w rejestrze zadań (chyba tak się to nazywa) na kilka sekund się w nim pojawiają i odrazu znikają

Gdy net jeszcze działał pliki nie pobierały się do końca zawsze kilka kb przed końcem wszystko się zatrzymywało a gdy za którymś razem udało się pobrać przy otwieraniu pliku wyskakiwał jakiś błąd Nie działo się to zawsze np avg antywirusa free udało się pobrać

Ogólnie cały laptop jest strasznie zamulony Dodam jeszcze że kiedyś podzieliłem dysk na dwie partycje i na tej pustej zainstalowałem win xp home edition(nie wiedziałem że nie będę mógł odpalić win7) aby uratować sytułacje zainstalowałem na miejsce xp piracki win7 professional na kturym odpaliłem EasyBCD 2.2 kturym dodałem wpis do rejestru rozruchu o win7 home premiumktury odpaliłem (wreszczie działał !!

Od tego czasu podczas uruchamiania kompa niema animacji tych kropek które przekształcają się w logo windowsa

Liczę na wszom pomoc w usunięciu tych problemów