Straszny problem!prosze o pomoc

Witam.Najpierw wytlumcze o co chodzi.Moj kolega ma kompa na ktorym ma obecnie windowsa XP.Prosil mnie o sformatowanie dysku i wgranie windowsa.A wiec przystapilem do pracy.Juz zaczelo sie formatowac i wyskoczyl blad.Jakis konflikt z karta graficzna.Probowalem pare razy i nic nie moglem zrobic.Nie da sie wgrac windowsa i sformatowac poniewaz jest ten konflikt.Ma on karte graficzna geforce 2 64mb.Mowil mi ze kiedys jak mu koles robil kompa to zmienial karte graficzna i wtedy dopiero mogl sformatowac i wgrac.WIe moze ktos co poradzic na to zeby sformatowac dysk i wgrac windowsa bez zmiany karty graficznej??prosze o pomoc

No musisz na czas instalacji podmienic karte graficzna :wink: Naprzykąłd na swoją a jaką masz.

Te karty lubią płatac figle podczas instalacji systemu :roll:

Jak mówił kolega i Zenek Rolnik nie da sie bez zmiany niestety. :slight_smile:

Ja mam laptopa i mam drugiego kompa na ktorym mam karte s3 vga 2mb + akcelerator voodoo osobno.

No to podmien na tą która masz powinna podejśc a po instalacji zmienisz spowrotem na jego :stuck_out_tongue:

roberth88 proszę zmienić temat wątku na konkretny, w innym wypadku skasuję topic z forum :!: