Strata jakośći karty w grach

Witam!

Od pewnego czasu jestem posiadaczem laptopa Asus X55SV-AS003C (T7700,15.4"W+ NV GF9500GS, 2GB, 250GB,VHP). Przed wystąpieniem awarii w grach typu Far Cry i Metin2 wyświetlane były wszystkie szczegóły. Po awarii, która objawiła się w czasie grania w Metina2 wystąpił błąd ze sterownikami video po zresetowaniu komputera ikony na pulpicie zmieniły kształt na rozmazany. W celu naprawy spróbowałem Przywracania systemu miało to jakiś efekt obraz ikon wrócił do stanu początkowego, ale zaraz po uruchomieniu jakieś aplikacji problem powrócił. Odniosłem się wiec do preinstalacji. Na nowo zainstalowany system został przywrócony wygląd ikon. W grach zauważyłem brak wyświetleń ryb w wodzie, brzeg wody wyglądał jak kanciaty oraz fala to krzywa linia. W Metin2 jest podobnie W czym jest problem i czy można przywrócić te szczegóły?

Kamilcmd , masz zainstalowane sterowniki do karty graficznej i DirectX?? Jeśli o to drugie chodzi to tu masz linka do pobrania :arrow:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ributable+

Oczywiście że wszystkie sterowniki są zainstalowane ponieważ w raz z zakupem laptopa dostałem płytę ze sterownikami. Wszystkie stery są zainstalowane.