Strażnik Ad-Watch

(Pewex Olek) #1

witam. czy ktoś wie może jak włączyć strażnika Ad-Watch w Ad-Aware SE?

(Gutek) #2

Jak właczyć? Jak masz stornę głóną - mówię o wersji Professional na 3 miejscu masz po lewej stronie masz Ad-Watch wejdż i uruchomisz tego strażnika

(Msprungk) #3

Ta wersja nie ma Ad-watch

(aju) #4

W wersji SE personal nie ma możliwości uruchomienia strażnika.

Musisz zaopatrzyć się w niestety płatną wersje SE Professional / SE Plus lub wybrać jakiegoś odpowiednika np. bezpłatnego na razie windows defender.

(Grzesiek1) #5

Windows defender to naprawde dobry program nie obciąza kompa jest szybki itp ale trzba miec jeszcze cos poza nim bo samemu to on nie starczy np. Ad-Adware personal i raz na tydzien skan zrobić

(Eyeofstorm) #6

A ja polecam SpyDefense Antispyware program freeware i w niczym nie ustepuje Ad aware a ponadto zapewnia na bierząco ochroną systemu tak jak Ad watch. Wystarczy tylko poszukać a zawsze znajdzie się alternatywę :slight_smile:

(Msprungk) #7

Hmmm...wygląda interesująco. Trzeba będzie się mu przyjrzeć bliżej

(Kuz5) #8

Skończcie te biadolenie co jest lepisze a co nie, nie takie było pytanie :?

Przypominam pytanie brzmiało:

(Pewex Olek) #9

wszystkie uwagi bardzo sie przydaly (co jest lepsze tez)

nie stety mam wersje personal wiec juz wiem ze sobie tego nie wlacze :frowning:

czy wersja profesional jest rowniez darmowa?

ewentualnie "windows defender" ale juz raz to sciagalemkiedys i nie wiedziec dlaczego nie moglem tego uruchomic... :?

(Msprungk) #10

Nie jest

(aju) #11

masz legalnego windowsa? Jeśli nie to już znamy przyczynę. :mrgreen:

Adaware w wersji plus oraz professional są płatne.

(Gutek) #12

Koniec dyskusji myślałęm ze masz płatną wersję, strażnika posiada też inny soft darmowy, a jest nim - Spybot - Search & Destroy

(Grzesiek1) #13

Pierwsze słysze o takim zabezpieczeniu antypirackim w tym programie

(aju) #14

szczerze to ja również nie jestem pewny. Ale zapaytać nie zaszkodzi :lol:

(Pewex Olek) #15

tak, mam legalnego windowsa. jednak chyba tym razem zdecyduje sie na Spybot - Search & Destroy. przeczytalem to co mi podał Gutek 2222 i mysle ze warto to przetestowac, chyba,ze ktos ma jeszcze jakies inne propozyce to slucham, jesli nie to dzieki wszystkim za pomoc i dobre rady