Streaming video jak zrobić?

Mam stronkę na serwerze szu.pl chciałbym umieścić na stronce plik video np. mp4 i stworzyć do niego streaming tzn. by user nie musiał ściągać pliku na dysk i go odpalać tylko oglądać bezpośrednio lecz nie potrzebuję żadnych playerów wystarczy tak jak na m.youtube.pl; http://m.youtube.com/watch?gl=PL&client … E6gcHCdpfA

Malanowski ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

nie gadajcie że nie wiecie jak taką prostą sprawę rozwiązać. POMOCY!

Ma być na stronie bez playera ? czyli ma pobierać od razu obraz do odtwarzacza na komputerze ?

Tak nie chcę żadnego flash’owego playera chcę tak jak na mobilnej stronie YT klikam w link i odpala mi się domyślny odtwarzach i odtwarza.

Poczytaj:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Real_Time_ … g_Protocol

http://www.google.pl/#hl=pl&&sa=X&ei=4S … 9e2a2afc41

O to Ci chodzi ?

o RTSP czytałem w w googlach buszowałem wszędzie są podawane przykłady że mamy jakiś strumień video np. z karty TV i chcemy go póścić dalej w świat, a mi o to nie chodzi, ja mam już pliki video wrzucam na serwer i po kliknięciu przeglądarka się pyta gdzie zapisać jak każdy zwykły plik jak ściągamy, a ja teraz chcę by po kliknięciu nastąpiło odtwarzanie ale nie na playerze na stronce tylko domyślnym odtwarzaczu usera, to się chyba fachowo nazywa progresywny download video takie coś jest w Adobe Dreamweaver CS5 lecz oni wpychają mi odtwarzacz flash, a chcę zrobić moją stronę uniwersalną z naciskiem na urządzenia mobilne gdzie jest problem z flashem.