Streamripper- Powtarzałny błąd!


(Kierek09) #1

Witam!

Ściągnąłem sobie dodatek do winampa jakim jest streamripper 1.64.6 aby móc nagrywać sobie muzykę z radia etc.

Niestety pojawia mi się za każdym razem błąd SR_ERROR_INVALID_URL, gdy wciskam "start". Próbowałem instalować ponownie, ściągać z innych stron, ale ciągle to samo.

Może ktoś mi pomóc? Nie jestem niestety jakimś specem informatycznym i ograniczam się do słuchania muzyki i korzystania z internetu (wiadomości, mail, praca etc.)

Pozdrawiam


(Tomek Matz) #2

Wejdź w Options -> File -> Output Directory i ustaw go na jakiś inny niż masz teraz. Najlepiej na taki, który nie wymaga uprawnień administratora do zapisu. Daj znać, czy pomoże.


(Kierek09) #3

Niestety nie pomaga :confused:


(Tomek Matz) #4

Podaj mi skąd próbujesz nagrywać (najlepiej stronę internetową, sam sobie ściągnę co trzeba) to zobaczę u siebie, czy też będę miał ten błąd.


(Kierek09) #5

Wiesz co, próbuję muzykę tą co mam na kompie bo wcześniej za pomocą tego programu mogłem wycinać dane utwory z setów i tylko ich słuchać a nie całego seta. Mój błąd, że nie wspomniałem o tym na początku ;/


(Tomek Matz) #6

To niestety nie pomogę, bo w sumie pierwsze słyszę, że ten plugin takie coś potrafi.

http://streamripper.sourceforge.net/faq.php

Jeśli chcesz powydzielać pojedyncze kawałki z całego seta to możesz do tego celu użyć np. http://www.dobreprogramy.pl/Audacity,Program,Windows,11826.html.


(Kierek09) #7

Wcześniej tak robiłem i działało.

Ok, dzięki za chęci :wink:

Pozdrawiam