Strefa czasowa

(Mojagdynia) #1

Od kiedy mieszkamy w strefie czasowej +2? Cos nie tak macie...

(Monczkin) #2

??

(Danielson) #3

wejdź mały człowieczku w swój profil i ustaw strefę czasową na poprawną :wink:

Pozdrawiam, Daniel.

(Airborn) #4

zapewne od 25 marca 2007 od godziny 3.00

(Mojagdynia) #5

wlasnie ustawilem:

28899rb7.jpg

widzisz? To dlaczego forum zmusza mnie do ustawienia +2? I wiem lepiej, maly czlowieczku :

(Danielson) #6

w ustawienia swojego profilu na forum...

(Mojagdynia) #7

nie rozumiesz. Windows podaje (zreszta prawidlowo podaje) ze jestesmy w strefie czasowej +1. Ale w profilu forum musze ustawic +2. O to mi chodzi. Zreszta wole by wypowiedzial sie ktos, kto ma jakis wplyw...

(Troclu) #8

czas letni

(Mojagdynia) #9

i przy okazji przenioslem sie w inna strefe czasowa? Wow, siedze w Kijowie?

(Homik1983) #10

Też muszę na forum ustawiać "GMT + 2 godziny - Afryka Południowa itp." :slight_smile: Najwyraźniej forum nie zmienia automatycznie strefy czasowej na czas letni/zimowy więc musisz zmieniać to ręcznie.

Pozdrawiam.

(Airborn) #11

nie mam co prawda żadnego wpływu na zmiany czasu, podobnie jak reszta ludzi z tego forum, ale wytłumaczyłem Ci dlaczego tak się dzieje... od ostatniej niedzieli marca, w Polsce obowiązuje zawsze czas letni, który jest przesunięty 'do przodu' względem normalnego o jedną strefę czasową. zakładam, że skrypt automatycznie zmienia wszystkie strefy czasowe przy zmianach czasu odpowiednio 'do przodu' bądź 'do tyłu'

(Mojagdynia) #12

nie wnikam, jednak to serwer powinien zmieniac czas, a nie strefe. Topic closed :x

(Lisek) #13

Co ma sewer do skryptu php do końca nie rozumiem...

Zresztą, jak masz problem, napisz do twórców phpBB, link masz na samym dole forum.