Strona do roboty

Mam pytanie, ponieważ umiem tak sobie HTML chociaż przydało by się powtórzyć. CSS nie umiem wogule i uczę się powoli PHP I MYSQL Z KSIĄŻKI vademekum profesjonalisty. aa i grafikę w photo shopie słaba tak na 2 :P. No i teraz pytanie jak mam zacząć robić stronę bo chciałem przystąpić do jakiegoś programu partnerskiego ale nie mam strony ładnej bo w Html raczje kiepsko wychodzą a zresztą bez grafiki to nie strona.

dlatego co mam teraz sę uczyc może jakiś cms choć mi to słabo wychodzi te all cmsy. I na czm moge zrobić od czego zacząć.??

Ja zawsze przed rozpoczęciem robienia strony rysuje ją sobie na kartce, a potem się dopiero do niej zabieram

Najpierw trzeba sobie wyobrazić stronę albo wyrysować na kartce. Potem przenieść projekt do Photoshopa, pociąć zaprogramować i gotowe. Tak w uproszczeniu ten proces wygląda. Co do CMS, to aby obyć się z nimi poćwicz na jakimś w miarę prostym np. Joomla.

CSS doszkolić i jak zacząłeś to PHP i MySQL. Potem JS + AJAX. A dalej, jak Ci sie nie znudzi, to sam będziesz na tyle rozeznany, że wybierzesz co dalej. CMS… możesz się bawić, są darmowe…

Chodzi o serwer? A od czego zacząć, powiedzieli poprzednicy.