Strona gdzie mogę zamieścić regulamin

Witam.

Jak w temacie, szukam strony gdzie mogę bezpłatnie zamieścić swoje treści różnego rodzaju w tym regulaminy itp… Może ktoś wie, i może mi pomóc.

Będę bardzo wdzięczny.

pozdrawiam.

Od stron, gdzie można zamieszczać twórczość własną, np. cytaty.info, do forum tematycznego. Nawet Tu możesz dać na luzie temat - Moje propozycje dla forum o tematyce komputerowej. Właśnie przeczytałem w googlach, że potrzeba komuś regulaminu wyścigów konnych.

Tak tylko że otwieram własną działalność i potrzeba mi głównie strony gdzie za free umieszczę swój regulamin dotyczący działalności… A w okresie późniejszym inne rzeczy.

Myślę że najlepszym sposobem jest założenie swojej str. internetowej z działalnością która cię interesuje, wpiszesz tam regulamin + jakąś swoją reklamę itd.

Mogę bezpłatnie pomóc. :slight_smile: wojtek.59@wp.pl

grzegorz.d , Jakiego typu to działalność?

Regulamin prowadzenia działalności? Przecież to określają różnego rodzaju przepisy.

W jaki sposób chcesz klientów kierować na stronę z regulaminem?

Napisz coś więcej, bo obecnie możemy “gdybać”

Z regulaminem jest jak z polityką bezpieczeństwa - nie ma wzoru i każda firma musi mieć własną, która w sposób idealny określi zasady. Do czegoś takie wymogiem w dzisiejszych czasach jest własna strona www, bo gdyby ktoś mnie odsyłał do regulaminu na jakiejś stronie X, prowadząc własną firmę… nie skorzystałbym.

LonngerM

Jest Kodeks pracy i Kodeks prawa Polskiego i pisząc o ustawach jakiegoś tam pracodawcy wprowadzasz w błąd kolegę i niezależnie jaki by sobie

pracodawca wymyślił kodeks. przepisy i prawa i tak one nie mogą łamać prawa kodeksu pracy.

regulaminy itp… słowo kluczowe, pamiętaj nie można łamać prawa Polskiego i prawa pracy.

Istnienie przepisów prawa nie oznacza, że firma nie może wprowadzać żadnych dodatkowych regulaminów - ważne by były one zgodne z prawem krajowym. Zależy jeszcze, jakiego typu jest to działalność i kogo ten regulamin ma dotyczyć.

Przykładowo chyba każda z firm telekomunikacyjnych ma swój regulamin, a nawet wiele regulaminów do każdej z oferowanej promocji.

Nie ma zależności (jakiego typu jest to działalność i kogo ten regulamin ma dotyczyć).

NIE ma znaczenia jakiego typu przepisy wewnętrzne ktoś sobie wymyśli i tak muszą one być zgodne z prawem polskim.

Będzie to linia typu 0700. W jaki sposób chce kierować ludzi na tą stronę ? Wszystko będzie zamieszczone w komunikacie nagranym na infolinii.

Jakie przepisy, możesz coś więcej w ww temacie ?

Może ma ktoś coś tego typu, i może podesłać wzór ?

Będę bardzo wdzięczny :slight_smile:

Oczywiście, jednak nie zawsze ustalanie regulaminu ma jakikolwiek sens.

Innym przykładem regulaminu może być regulamin przewozu w firmach obsługujących komunikację autobusową czy kolejową - posiadanie takiego regulaminu jest wręcz wymagane przepisami.

Trzeba spojrzeć na regulamin jako umowę prawną. Właściciel strony oferuje usługi i warunki korzystania, a użytkownicy zobowiązują się do tej umowy zwanej regulaminem. Punkty regulaminu nie mogą być sprzeczne z obowiązującym prawem. Trzeba jasno określić strony, czyli z jednej, kto jest administratorem www, a z drugiej, kto ma być użytkownikiem. Następnie są określone zasady użytkowania ogólne, potem szczegółowe. Właściciel strony zobowiązuje się itd. Potem użytkownik zobowiązuje się itd. Musi być też podany rygor dotrzymania zobowiązań.

Ostatnio poczytałem sobie regulamin oracle, gdy chciałem aktualizować javę. Ale to durnoty. Nawet nie biorą odpowiedzialności za swój produkt. To bardzo długi tekst. Na forum Programosy jest bardzo przejrzysty, niedługi regulamin.