Strona gdzie można sprawdzić ilość punktów karnych

Witam, czytałem kiedyś gdzieś w Internecie, ale nie mogę znaleźć tej strony, że po wpisaniu numeru PESEL lub serii/numeru prawo jazdy można sprawdzić ilość punktów karnych kiedy się dostało i kiedy zostaną anulowane. Jeśli ktoś zna adres tej strony prosiłbym o przysłanie linka. Z góry dzięki.

Z tego co wiem to nie ma/nie było takiej strony. Wystarczy, że udasz się na komendę policji i otrzymasz potrzebne informacje.

Strony tego typu były oszustwem (obecnie są skasowane, więc adres nieistotny) i narażały osobę, która chciała skorzystać z “usługi” na koszty SMS 61zł, w regulaminie natomiast była informacja że witryna ma charakter rozrywkowy… Do tego informacja o popełnionych rzekomych wykroczeniach pojawiała się zawsze, nawet po podaniu fałszywego numeru rejstracyjnego, a po wysłaniu SMS-ów za podaną kwotę można było uzyskać co najwyżej… mapę fotoradarów.

Jak wyżej, Baza danych nt. ilości pkt karnych nie była nigdy dostępna i prawdopodobnie jeszcze przez długi czas nie będzie udostępniona dla ogółu publicznego. Idź na komende policji.

A czy przy komplecie punktów; 24pkt. zabierają prawo jazdy na jakiś okres czasu; czy trzeba jeszcze raz zdawać egzamin? I jak to jest gdy przekroczy się 24 odrazu? Zabierają na stałe czy również na jakiś okres? :slight_smile:

Jak przekroczysz 24 pkt to po jakimś czasie przychodzi ze starostwa pismo, że musisz zwrócić im prawo jazdy. Idziesz na egzamin zdajesz, odbierasz prawko. Przy 24 pkt jeszcze masz prawko, musisz przekroczyć tą liczbę.

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam. :slight_smile: