Strona główna Google - ustawienia

Witam uprzejmie!

W sumie to drobiazg, ale nie daje mi spokoju; na stronie głównej Google http://www.google.pl/ nie mogę ustawić opcji Szukaj stron napisanych w tych językach:. Pomimo że “zahaczam” język (np. polski) i klikam Zapisz ustawienia , po powrocie na stronę główną jest zaznaczona opcja Szukaj w internecie. Ciekawi mnie, czy inni Internauci też to zauważyli, czy to coś związane z moim komputerem (próbowałem w trzech różnych przeglądarkach a również na drugim komputerze podłączonym do tego samego routera - ciągle to samo).

Bo tak ma być :wink: U mnie również zaznaczyłem tę opcję i również zaznaczone jest Szukaj w internecie , tyle, że po tej operacji Google nie wyświetla innych stron poza Polskimi nawet z zaznaczoną opcją Szukaj w internecie. Spróbuj sam.

Nie ma tak być. Od dawna mam ustawione strony polskie i pamięta, że ma na stronach polskich szukać.

Po pierwsze załącz ciasteczka i wyłącz czyszczenie ciasteczek.

Po drugie - jeśli chcesz mieć pewność na 100% pamiętania tych wszystkich ustawień (niezależnie od ciasteczek) to zaloguj się do iGoogle http://www.google.pl/ig?rls=ig&hl=pl&source=iglk - od tej porty jeśli zalogujesz się do tej strony z jakiegokolwiek komputera na świecie ustawienia będą takie same.

Też tak mam.Na virtualboxie też :frowning:

Drogi GarrD! Nie możesz twierdzić, że “tak ma być”, ponieważ przez całe lata było inaczej; opisywany problem występuje od jakichś paru miesięcy najwyżej. Natomiast masz rację; pomimo że zaznaczenie jest przy Szukaj w internecie rzeczywiście wyświetlane są linki do stron w języku polskim. Do cedar : - rzeczywiście na iGoogle jest ok; masz rację. Ale chodzi o to, że odkąd używam Internetu (a więc od dobrych paru lat) ustawienia były również pamiętane na klasycznej stronie głównej. iGoogle - ze względu na swoją zawartość - jednak wymaga trochę czasu na otwarcie. W sumie rzecz jest banalna, ale lubię żeby wszystko było “tak jak ma być”, dlatego o tym napisałem. Myślę, że nie ma co wałkować dalej tematu - byłem po prostu ciekaw jak wygląda to u innych użytkowników Internetu. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie!