Strona google rozjeżdża sie w przeglądarce

Rzadko, ale tak sie czasem dzieje po wczytaniu strony google:

google.jpg

Używam programu firefox 2.0.0.20. Czy ktoś spotkał sie z takim problemem? Bardzo rzadko tak sie dzieje ale drażni mnie to.

koszalek ,

  1. Opisz problem dokładniej, podając również takie informacje jak na przykład przeglądarka z której korzystasz. Obecnie temat kwalifikuje się do usunięcia bo nie podajesz żadnych szczegółów.

  2. Proszę o usunięcie lub dostosowanie do wymogów regulaminu grafiki umieszczonej w Twoim podpisie .

Reasumując - czytać, ze zrozumieniem, to też trzeba umieć, panie moderator…

koszałek, wywal to stare badziewie i zainstaluj nowego Foxa (3.x) i po kłopocie.

Chyba już rozumiesz?

koszalek , nie wiem jak to jest w ff2, ale w narzędziach w ff3 jest “wyczyść dane prywatne”, poszukaj tego u siebie :slight_smile:

Ble, po kolei:

  1. Wyczyść ciasteczka, ew. coś w rodzaju preferencji witryny i tam usunąć ciasteczka, tak jak w Operze.

  2. Jak się nie uda, reinstalacja może nie pomóc. Musisz usunąć swój profil z tej przeglądarki.

  3. Wówczas powinno działać. Dalsze kroki w przeciwnym razie, to skanowanie komputer na podatność wirusów/zmiana tej przeglądarki.

Dopisałem jaką mam przeglądarkę po zwróceniu uwagi przez moderatora.

Firefox 3 bardziej obciąża komputer, nawet na szybszym sprzęcie gorzej sie z trójką pracuje niż z dwójką, nie podoba mi sie też.

Też tam jest, używam tego często, chyba to od tego nie zależy bo mam ustawione by przy wyłączaniu firefox czyścił te dane, a zdarzało sie że uruchomiłem firefoxa i tak sie stało.

Na bierząco wszystkie dane prywatne, w tym ciastka i pamięć podręczną czyszczę.

Jak go usunąć?

Tylko dobrze zrobić jakąś kopie zakładek, czy cuś. Bo po usunięciu, FF jest goły i wesoły.

Documents and Settings\User(nazwa Twojego konta)\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\profiles

Tylko jak wspomniałem, on będzie czyściutki, tak jak po formacie. Wszystkie hasła, zakładki itp. od początku trzeba będzie wklepać.

A i jeszcze takie coś znalazłem, możesz spróbować, bo wygląda mi na to samo co w Operze:

Wejdź na stronę google => PPM => Pokaż informacje o stronie => Bezpieczeństwo => Wyświetl ciasteczka => i wszystkie usuń.

A wtyczki też musze doinstalować później?

koszalek , po kolei

:arrow: użyj skrótu CTRL+F5

:arrow: wykonaj standardową diagnostykę firefox

Jeśli nie pomoże to:

:arrow: Zrób kopię profilu programem MozBackup.

:arrow: Odinstaluj całkowicie Firefoxa wg tej instrukcji.

:arrow: Zainstaluj ponownie przeglądarkę.