Strona internetowa nie ładuje się - komunikat "Połączenie zostało zresetowane"

Cześć wam

 

Mam taki problem a mianowicie korzystam z darkwarez.pl od 2009 roku i nigdy takie coś mi się nie zdarzyło mianowicie kiedy wchodzę na stronę i chce napisać posta albo coś wyszukać, lub nawet w ogóle korzystać z strony strona się ładuje ładuje i ładuje i nagle boom Połączenie zostało zresetowane.

Najlepsze jest to że tylko i wyłącznie ta strona nie działa mi, wszystkie inne działają.

Czy ktoś ma jakieś pomysły jak to naprawić?

Mam Windows 10 i Mozilla firefox od razu mówię że to na każdej przeglądarce takie coś jest.

na stronie pisze: Trwa walka z DDoS’em, forum może być dostępne z przerwami

 

Proszę zapoznać się z tą stroną a następnie skorzystać z przycisku Edytuj  i dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

Nie nie, to sie dzieje od ponad 2 tygodni u mnie, myślałem że się samo naprawi ale nadal wyskakuje

 

tu po odświeżeniu strony

 

Błąd przetwarzania XML: nieoczekiwany stan parsera Obszar: jar:file:///D:/Programy/Mozilla/browser/omni.ja!/chrome/browser/content/browser/aboutNetError.xhtml Numer wiersza: 451, kolumna 50:

Polatałem wte i wewte po podstronach darkwarez.pl. Nie zauważyłem problemów. Szybko ładuje podstrony i elementy na stronach. A wszelkie funkcje blokowania w przeglądarkach mam wyłączone. Wystarczy, że ghostery blokuje wszelkie szpiegostwo i malware razem z ublockiem. No i nic nie włazi.

Raz - może to być wadliwe ciasteczko. Takie skopane i nie wejdziesz na stronę, dopóki nie wydłubiesz i nie usuniesz. Dwa, to mogą być nieprawidłowe dns, czy hosts. Sytuację można uratować complete internet repair. https://rizonesoft.com/download/complete-internet-repair/

Klikasz w linka Complete Internet Repair (Build 2103), czekasz 60 sekund i masz. Po wypakowaniu i otworzeniu programu zaznaczasz pozycje 1. 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11 i dajesz GO!. Po restarcie - strony, które nie chciały się poprawnie ładować - śmigają.

Ale! To jest niwelowanie skutków infekcji. Nic nie naprawiasz, dopóki nie sprawdzisz, że nie masz infekcji. Sprawdzasz adwcleanerem i darmową wersją MBAM. Jak znajdziesz problemy, to wtedy FRST i wymagane logi na tym forum. Uporasz się z problemami - wtedy naprawiasz.

Miałem podobnie, tylko, że u mnie mozillapl.org nie ładowała się i parę innych. To, że z darkwarez nie mam zamiaru korzystać i dlaczego, to nie będę wyjaśniał. :stuck_out_tongue:

|   |   |

 

Próbowałem nic nie działa -_- tak jak by cos blokowało ta stronę

 

Połączenie zostało zresetowane

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

    Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Jak masz poustawiane w opcjach przeglądarek, tak Ci blokuje. U mnie nic tej strony nie blokuje.

Może to i dobrze, że masz problemy z pobieraniem? Dużo tam piractwa, scrackowanych programów itp. Same badziewia. Unikam takich portalów, przynajmniej gliny nie wejdą do mieszkania…