Strona internetowa poza ekranem

Mam problem otóż mam skrzynke pocztowa na o2 i tu sie pojawai moj kłopot ostatnio nagle strona zaczeła sie w dziwny sposob wyswietlac, otoz czesc strony jest poza ekranem (nie mona przesunac paskiem) nie wiem co z tym zrobic, dzieje sie to tylko na o2 reszta stron wyswietla sie normalnie. Komputer raczej syfu nie ma bo wszystko inne dziła poprawnie i raczej dbam o to zeby nic tam nie było, dodam ze działam na Windowsie xp.

Czy ktoś wie moze co to jest?? i jak to naprawic??

Z góry dziekuje za odpowiedź.

:shock: :o :shock: :o

Próbowałeś przywracania systemu? Najczęściej pomaga. Ale musze ci to powiedzieć - to najdziwniejszy problem jaki słszałem :shock: :shock: .

No bez przesady z tym najdziwniejszym problemem :lol: Jaka przeglądarka? Na każdej tak się dzieje? Może rozdzielczość źle ustawiona. :wink:

Eee to raczej nie roździelczość, a jeśli dobrze pamiętam kiedyś też mi to się zdarzyło ale zrobiłem reset kompa i wszystko hulało jak trzeba.

Dziwne w tym sensie że tylko na o2. Ja jej nie używam (Gmail forever 8) ) ale może zmienili wygląd albo jakeś zmiany w skrptach etc., zawsze możesz zgłosić się do pomocy technicznej o2.