Strona internetowa

(Tobiasz50) #1

Witam wszystkich mam taki problem.założylem wlasna strone internetowa na tnb.pl.I interesuje mnie pytanie czy mozna zrobic tak by wyszukiwarka google szukała moja strone interetowa?Poniewaz nikt mnie nie odwiedza.Próbowałem wyszukac i nic z tego?

(lazikar) #2

Przypominam, że na forum należy pisać także z polskimi literkami (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń), dlatego proszę o poprawienie swojego posta. W przypadku zignorowania prośby, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.

(kalamita) #3

Sprawdzałem 2 razy i jednak google działa ... hmmm ...

Wejdź na ten link :

http://www.google.com/addurl/

(sosen86) #4

po pierwsze dobrze ją opisać czyli przede wszystkim tytuł i opis strony dobrze dopracować później dodać adres do google tak jak tutaj link podany następnie wejść tutaj i wybrać Narzędzia dla webmasterów (włącznie z usługą Sitemaps) zalogować się i dodać mapę witryn albo to w pliku tekstowym wtedy jest najprościej albo wygenerować sobie tym mapę w formacie XML no i czekać bo trochę czasu zajmie zanim google sobie zindeksuje twoją witrynę

(Skr3czu) #5

A myślisz, że jak twoja strona pojawi się w google to będziesz miał 1 milion odsłon dziennie ?

Dodawaj stronkę do katalogów, wymieniaj się linkami...

(Blotny) #6

Moja strona indeksowała się 7 miesięcy i jest 7, jak wpisze się daną frazę... Ale tylko tą jedyną, daną frazę... Najlepszym sposobem na pozycjonowanie jest, jak wspomniał Nook wymiana linkami, przez co roboty częściej wchodzą, a im więcej odwołań z różnych stron, tym strona wyżej.

(sosen86) #7

No i te wspomniane katalogi też są bardzo dobrym sposobem i podstawowym a tego jest dużo i w ciągu kilku miesięcy można zrobić aby się stronka częściej pojawiała no zależy jeszcze o czym jest i czy dane frazy są popularne czy mniej

(Macieke11) #8

Katalog Gwiazdor.pl i jeszcze jedno,nie polecam tnb.pl i te inne po pierwsze nie da się nic przenieść no i jak są prace na serwerze twoja strona będzie nie aktywna :expressionless:

(eyeti) #9

Ja korzystałem z systemu adder :wink: Skrypt kosztuje tylko 359 zł.

Dodawałem 2 linki do 2 katalogów dziennie i strona po 3 miesiącach jest wysoko w google.

(system) #10

W dużym skrócie > http://www.puma.pomorze.pl/pozycjonowanie.php lub bardziej szczegółowo > http://www.lexy.com.pl/blog/

(Macieke11) #11

Można też zainstalować e107 jest banalny w obsłudze 8)

(Tobiasz50) #12

Słuchajcie chlopaki dodalem moja strone do jednego katalogu.?co mam jeszcze zrobic.dodac do nastepnego katalogu?

(Asterisk) #13

Czytałeś cały temat ?

Oczywiście, że dodać

(Tobiasz50) #14

w innym katalogu tak.i czy ten sam link strony.jak nie to jaki?

(Asterisk) #15

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

BTW.

Ponawiam też notkę Lazikara

(Tobiasz50) #16

to znaczy jakie linki mam tam zamieszczac??z poszczegolnych podstron to ze startowej strony??

(Skr3czu) #17

Musisz dodawać, jak to Ty mówisz "startowej" jeden katalog nic Ci nie da...

(Blotny) #18

tobi50 , tylko uważaj na ee chyba filtry linkowe, czy coś takiego (nazwa wyleciała mi z głowy), bo wtedy Google bierze Cię za spamer, czy coś w ten deseń i spadasz na łep na szyję.