Strona Klubu Piłkarskiego!

Witam chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat tworzenia strony www, wykupiłem już serwer gdzie umieszcze oprogramowanie no i szablon , mam teraz pytanie , jakie oprogramowanie najlepiej przypasuje pod strone klubu piłkarskiego, i jaka firma zrobi ładny szablon?? Prosze o pomoc!

Jako ,oprogramowanie" polecam CMS PHP-Fusion, a co do thema to hmmm… nie wiem. Jeżeli znasz html to możesz sam coś zrobić- będzie za friko i tak jak chcesz.

A po co się bawić w jakieś serwery, pisanie własnego kodu skoro są już systemy, które Ci to wszystko co potrzebujesz dla strony piłkarskiej dają. Wystarczy skorzystać z ofensweb.pl i masz wszystko: system newsów, wybory kolorystyki strony, dodawanie własnych ikonek w belkach nawigacyjnych, typera, ankiety, automatycznie generujące się tabele rozgrywek po wpisaniu wyników, statystyki piłkarzy, system banerów, który jest rozwijany i na którym możesz nieźle zarobić, relacje live możesz prowadzić, galeria zdjęć i filmotek. Zatem zamiast się głowić wystarczy kilka kliknięć i masz za darmo swoją stronę internetową.

@gizm00- Po co taki kombajn :o Połowy funkcji nie wykorzystać, co za dużo to nie zdrowo.

Do PHP-FUSION możesz pobrać gotowy szablon, który przerobisz do własnych upodobań. Choć możesz komuś zlecić robotę, ale nikt Ci tego za darmo nie zrobi.