Strona która nie działa tylko w multimedii

Elo

 

Mam problem ze strona sa-mp.com która nie otwiera się tylko w internecie od multimedii polska.Pisałem do ziomka który też miał problemy ale mówi że już mu działa.Resetowałem modem,odłączyłem router i nadal to samo pisałem do samej multimedii

W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie pragniemy poinformować, iż podany adres strony jest rozwiązywany przez serwery DNS prawidłowo, a więć strona jest dostępna z sieci Multimedia Polska.

C:\Users>nslookup www.sa-mp.com
Serwer: dnscache.mm.pl
Address: 217.172.224.160
Nieautorytatywna odpowiedź:
Nazwa: www.sa-mp.com
Address: 95.211.169.43
C:\Users>nslookup 95.211.169.43
Serwer: dnscache.mm.pl
Address: 217.172.224.160
Nazwa: dibble.sa-mp.com
Address: 95.211.169.43

Odłączyłem router i podłączyłem normalnie i wykorzystałem komendę tracert bo ona niedziała mi z podłączonym routerem

 

 

 

 

post-169832-0-55738400-1390559998_thumb.

Tracert ma prawo nie działać jeśli dany serwer/router ignoruje zapytania ICMP. A to ostatnio całkiem popularna konfiguracja.

 

Sprawdź go raczej nslookupem, tak jak ci z Multimedii.

 

Poza tym upewnij się, czy w systemie nie masz wpisanych jakichś obcych DNS-ów, bo jeśli tak, to Multimedia nic do tego nie ma.

KPc21 mi blokuje strone na 4 sprzetach wiec watpie ze cos na komputerze

post-169832-0-42842700-1390569352_thumb.

Zacząłbym od zmiany DNSów na routerze.

No ale nawet gdy podlaczylem internet bez routera i nadal strona nie dzialala wiec mi się wydaje ze to nie problem DNS.Dodam ze strona działa mi tylko na proxy

To jest problem z MMP a nie z komputerem, szkoda że nie dałeś linka do Swojego wcześniejszego tematu, który wylądował w koszu.

http://forum.dobreprogramy.pl/temat/462573-pytanie-do-u%C5%BCytkownik%C3%B3w-internetu-multimedii/

Skoro to problem z MMP, to powinno dać się go obejść, zmieniając adresy DNS. Wpisz: 194.204.159.1 i 194.204.152.34.

hmm a DNS google są dobre??

Użyj DNSów OpenNIC (wybierz dwa dowolne, z tych, które się pokażą na stronie www: http://www.opennicproject.org/nearest-servers/). Znajdują się w dużo bliższej lokalizacji, więc czas odpowiedzi serwerów DNS będzie dużo szybszy.

Przecież w pierwszym poście masz napisane, że masz zwrot z kopii. DNS googla jest ok, ale ogólnie powinieneś korzystać z któregoś blisko ciebie (mniejsze opóźnienia)

Najlepiej spinguj różne i sprawdź które najszybciej odpowiadają.

 

Googlowym sam jakoś nie ufam, choć nie wiem czemu. Jak będą chcieli, to i bez tego dowiedzą się, jakie strony przeglądam.

Zmieniłem DNS na google i nadal strona nie działa ![;

 

A i gdy korzystam z ich programu czyli San Andreas Multiplayer nie działa mi również wyszukiwarka serverów tak jakby program łączył się z domeną sa-mp.com aby pobrać listę serverów

na routerze

Podaj odpowiedź ping po zmianie DNSów na Google, ze strony, do której nie możesz się dostać.

A jakie IP wpisać do primary DNS i secondary DNS bo nie mogę się polapac na tym opennic

Ok zpingowałem sa-mp.com na tym OPENNIC najlepsze jest to że ich forum normalnie mi działa na oficjalnym DNS od MM.

post-169832-0-91195200-1390639280_thumb.

Z jakiego antywirusa i z jakiej zapory korzystasz? Nie masz ustawionych jakichś dziwnych DNSów, ale na komputerze?

Na OpenNIC DNS, u mnie wszystko w porządku ze stroną:

http://vpx.pl/i/2014/01/25/Przechwytywanie.jpg

Avast 2014,mam włączony firewall systemu windows a w routerze firewall mam wyłączony. Mam ustawiony automatyczne pobieranie DNS na komputerze