Strona MarketPremium.pl

Witam, znalazlem taką o to stronkę marketpremium.pl i chciałbym zamówić na niej konto netflix, i potrzebuje informacji czy ta strona to nie oszustwo.

Brak takich danych firmy jak REGON/NIP/KRS. Właściciel jest określony w “regulaminie”, ale czy dane są prawdziwe??

Serwisy VOD/Streamingu mają własne sklepy/opcje płatności/subskrypcje w określonych CENACH. Tutaj jednak ceny są wysoce zaniżone. NIE MASZ żadnej gwarancji, że KOD czy cokolwiek dostając na maila ze sklepu będzie honorowane przez dany serwis.

Strona zapewne sprzedaje to samo konto kilku osobom, potrzebuje taniego konta netflix nie chce za dużo wydawać

Logujesz się na netflix.com i dodajesz dane karty kredytowej/debetowej i tyle. Ceny masz podane.
Na marginesie gość sprzedaje dostęp premium do Showmaxa, który już nie działa w Polsce xDDDDD

Potrzebować możesz wody lub jedzenia, i kradzież tego mogę wybaczyć. Natomiast jeżeli CHCESZ ROZRYWKI płać uczciwie lub szukaj darmowych filmów cda / youtube cokolwiek innego.

Site Safety Center

Virustotal

Jak nie chcesz dużo wydawać, zapłać za konto poprzez legalne źródła.
Inaczej wydasz dużo, tzn. ktoś wyda dużo … z Twojego konta

1 polubienie

Nie kupujcie tam!! To oszuści, kupiłem tam konto netflix za 15 zł podali mi login i hasło które nie działało, po zgłoszeniu reklamacji za dwa dni mi odpowiedzieli ,ze konto działa ale kupiłem już inne i zażądałem zwrotu pieniędzy za nie ruszone nawet konto … i na tym się skończyło także gonić złodziei!!

Konto Netflix kosztuje (w najtańszej opcji) 34 PLN, więc kto kogo chciał oszukać? Trafił swój na swego.

moze ktoś zakłada sobie darmowe konto na miesiąc i chce je sprzedać np. komuś? Nie wpadłeś na to?

Jakbym miał 12 lat, to może i uwierzyłbym w taką bajkę. Zakłada darmowe konto i wystawia ofertę w sklepie internetowym? To się nawet kupy nie trzyma.

Niestety scam, na który dałem się nabrać. Po wpłacie środków nic się nie dzieje. Po wysłaniu maila na adres: premiumpomoc@gmail.com otrzymuje się auto odpowiedź z tekstem jak poniżej. Niestety wysyłka nie następuje. Nie polecam!

Witamy,

mamy chwilowe opóźnienia w dostarczaniu kont. Prosimy się nie martwić, ponieważ każdy kto zakupi konto otrzyma dane do logowania.

Prosimy o cierpliwość…

w przypadku problemów z kontem, które już Państwo otrzymali prosimy o złożenie reklamacji w linku automater (link można znaleźć w pierwszym mailu z otrzymanymi danymi do logowania).

___________________________________________________________________________________________________________________

Natomiast, w przypadku nie otrzymania maila z danymi do zakupionego konta pomimo wpłaty - prosimy o przesłanie następujących informacji:

- Link do strony na której zakupił Pan/Pani produkt

- Naze przedmiotu

- ID zamówienia

- ID płatności

- Date zakupu

- Maila z którego dokonano zakupu

Ta wiadomość została wysłana automatycznie.

Pozdrawiamy.

Pewnie ma to związek z ostatnią decyzją Netfliksa, czyli usunięciem dla rynku polskiego możliwości zakładania testowych kont.

“Kupiłem” spotify

Za ile i na jak długo?

15,99 za 120 dni https://marketpremium.pl/produkt/spotify-120-dni-premium-konto/

Cesz się, dałeś swoje dan personalne oszustom, ciekawe w ilu listach na TOR już jesteś dodany :wink: Z drugiej strony, jak zlikwidują kiedyś ten fraud, to masz porą szansę dowiedzieć się, że:

Paserstwo – zachowanie polegające na nabyciu rzeczy uzyskanej za pomocą czynu zabronionego, lub udzieleniu innej osobie pomocy do jej zbycia, albo na przyjęciu tej rzeczy lub pomocy w jej ukryciu.

i z KK… podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. w wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

:wink:

Nie polecam marketpremium.pl nie działa reklamacja na automaterze, biorą kasę a kody nie działają po paru dniach, odradzam interesy z nimi kasa w błoto.

Też dałem się nabrać. :frowning:

ZŁODZIEJ I OSZUST. COŚ TAM ŚCIEMNIA ŻE MUSISZ COŚ COCIES WYCZYŚCIĆ , PO CZYM KONTAKT SIĘ URYWA. LOGINY NIE AKTYWNE. nie polecam