Strona midomi nie "słyszy" dźwieku

Hej,

nie wiedziałem gdzie to wrzucić, więc pisze tutaj.

Otóż mam problem z wyszukiwarką muzyczną midomi.pl. Kilka dni temu przeinstalowałem system i okazuje się, że midomi nie słyszy dźwięku - mimo, iż wcześniej (przed przeinstalowaniem systemu) wszystko działało., wykrywał muzykę i pokazywał jaki to tytuł - teraz twierdzi, że nic nie słyszy.

Wyświetla mi się komunikat : “midomi did not hear any music”.

Teraz nie wiem, czy brakuje mi jakichś sterowników (mam wgrane stery do k. dźw. “K-lite coś tam”), czy o co innego chodzi (w Master Volume mam wszystko po głoszone na maksa - nie ma tam niczego, co by miało mute)?

Please help.

4dr14n , masz problem z językiem polskim ?

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Masz chyba problem ze wzrokiem. Jakbym miał problem z językiem polskim, to bym pisał łamaną polszczyzną, albo w ogóle nie napisał ani słowa w języku polskim. Dla twojej wiadomości temat jest sednem sprawy, bo taki właśnie komunikat otrzymuję na stronie midomi.pl - na jaki miałbym go zmienić?

Np. na taki, na jaki zmieniłem, wpisując jednocześnie komunikat do treści postu.

Twój tytuł sugerował, że jakiś bot smaruje spamem…

Jak widać nikt nie odpowiedział niczego sensownego do tej pory. Przypadkiem trafiłem na coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=CQPw5R_VJaw - u mnie rozwiązało problem.