Strona MSI nie działa na Mozilla Firefox z dodatkami

Strona MSI nie działa na Mozilla Firefox z dodatkami, za to działa przy wyłączonych. Wyłączyłem Adblock Plus i nic, dodałem do wyjątków w FF i KIS 2010 i nic. W trybie awaryjnym też nic. Na IE 8 działa

FF oczywiście najnowszy

Jakie są te pozostałe dodatki? Wyłączaj je po kolei i sprawdzaj.

Rozszerzenia

Wtyczki

To nie wina kis , bo w IE 8 też działa jego dodatek i strona działa. W trybie awaryjnym windows też próbowałem

Ja stawiam na Kaspersky lub adblock. Wyłącz je na chwile i sprawdź. Później sobie włączysz.

Niestety to żadne z nich.

Na IE 8 odziwo działa a też jest ten dodatek z kaspra. Sprawdzałem nawet w trybie awaryjnym windows

moze tak Noscript…

Tego w ogóle nie mam, wszystkie moje dodatki są widoczne na screenach

Pokaż screen strony MSI w Firefoxie, co się nie wyświetla.

Na pewno wyłączyłeś Adblocka dla danej strony, po czym ją przeładowałeś?

W Firefoxie nie pokazuje się nic prócz białego tła. W normalnym trybie pracy mimo wyłączenia Adblocka strona MSI nie działa. W trybie alarmowym działa ok, więc nie wiem co ją blokuje

Wyłącz wszystkie rozszerzenia i odśwież stronę.

Jeżeli będzie działać poprawnie, to włączaj kolejno rozszerzenia, odśwież stronę i zobacz jak uaktywnienie danego rozszerzenia wpływa na wyświetlanie strony.

Winny był dodatek Moja NK!

Już na początku wątku pisałem abyś wyłączył dodatki i włączał po kolei - gdybyś wtedy to zrobił to już 2 dni temu byłoby po sprawie :wink:

@ cedar, nie doczytałem, albo nie widziałem tego kawałka wątku. :stuck_out_tongue: