Strona na którą wejdzie plik 7GB, czy jest taka?

(Mgrm) #1

Czy jest strona typu Sky Drive Microsoftu - zrobię konto i tylko ja i znajomi będziemy mogli oglądać pliki. Ta strona jest fajna ale ma limit wrzucania pliku do jakiejś tam wielkości. Chodzi mi o jeden plik, który ma prawie 7GB - obraz ISO.

(Skicio) #2

7GB i darmowe? Nie spotkałem się. Pozostaje chyba podzielenie pliku na party.

(Tirion) #3

Jak chcesz coś tak dużego przesłać znajomym to polecam ftp, lub p2p. Również nie znam takiego serwisu hostingowego.

(lith) #4

Ja pliki tej wielkości przez opere unity przesyłam zazwyczaj

(crowbme) #5

A może 4shared (http://www.4shared.com/)?? po zalogowaniu otrzymujesz konto 13GB. Nie zauważyłem tam limitów co do pliku. sam u siebie mam plik 2GB, wiec może i większy wejdzie. Plik można udostępnić linkiem do pliku, z hasłem lub bez. Ograniczeniem jest pojemność samego konta oraz download w konta - około 5Mbit/s)

Pozdrawiam

(sworoslaw) #6

No niestety muszę Cię kolego crowbme zmartwić. W serwisie 4shared.com istnieje limit wielkości pliku- jest to 2GB.

Jedyny darmowy serwis, który Ci to umożliwi to chyba http://www.dropbox.com. Jednak będzie to wymagać trochę zachodu (zapraszanie znajomych, którzy będą się rejestrować).

(uszaty_pl2) #7

Na MegaUpload nie masz limitu na wielkość pliku.

(sworoslaw) #8

@uszaty_pl2

Niestety mylisz się. Serwis MegaUpload posiada limit- 2GB na jeden plik. Dodatkowo limit na dzienne pobieranie 2GB. Jedynie konto premium (płatne) nie ma limitu wielkości pliku.

(Mgrm) #9

No nic, pozostaje mi podzielenie pliku na party i wrzucenie na 4shared.com

(Kpc21) #10

Jeśli wysyłasz to do jednej osoby, to postaw na komputerze serwer FTP lub HTTP i niech go po prostu ściągnie. Tylko musisz mieć publiczne IP (może być dynamiczne).

(lith) #11

Właśnie przy Operze Unite żadnego zewnętrznego IP nie trzeba, a założenie trwa moment. Pewnie są programy specjalnie do tego celu przeznaczone, ale nigdy nie potrzebowałem bardziej zaawansowanych funkcji, więc nie szukałem.

(Kpc21) #12

Ja serwer HTTP mam, bo czasem korzystam z niego do testowania stron WWW. A że można go również w wygodny sposób wykorzystać do przesyłania innym plików, to tak robię.

(kranu) #13

Albo zrób torrent, wtedy chociaż nie będzie problemów jeśli coś przerwie.

(Karolekc5) #14

To spoko sposób ale żeby ktoś pobrał musi ktoś ciągle udostępniać, jeśli ktoś mam UP minimum 2-3Mbps to ujdzie ale mniejsze to żmudne jest strasznie :((