Strona nie chce się wyświetlić

BŁAGAM O POMOC!

spędziłam nad tym tyle czasu, szukałam na forach, w pomocach i NIC!

Na tej http://www.*************************** powinien pojawić się katalog a widać tylko białą stronę zamiast niego :frowning: Tło, napisy u góry są ale tam gdzie katalog - biała strona :evil: :evil:

Używam google CHROME i właśnie w niej chcę wyświetlić tą stronę.

Wtyczki aktualne, instalowałam JAVE od początku i nic :frowning: i teraz bądź mądry… =D>

Czekam na szybką odpowiedź i z góry naprawdę dziękuję!

Strona korzysta z flasha, to może aktualizacja jest potrzebna. Chyba że jest zainstalowany dodatek do blokowania reklam i coś niechcący jest zablokowane.

To jeszcze pobierz i zainstaluj to: http://www.filehippo.com/pl/download_fl … r_firefox/ Pobierz najnowszą wersję!

Nie sugeruj się nazwą linku!

Próbowałam i nic, co to może być :?:

A Wam się otwiera?? taka złość mnie nachodzi, bo komu wysyłam to działa…:confused:

U mnie działa na IE8 i FF 4 system XP.Może masz wolne łącze zmierz www.speedtest.net

A nie jest tak, że Chrome od wersji 5 ma własnego “wbudowanego” flasha?

U mnie działa na Chrome 11 na Ubuntu.

Jeśli zależy Ci na otwarciu tej konkretnej strony, to może warto spróbować użyć do tego też innych przeglądarek, np. IE, Firefox? (o ile nie sprawdzałaś)

I jeśli rzeczywiście wymagana jest też Java i to stanowi problem, to najlepiej upewnij się (“Dodaj/usuń programy”), że masz zainstalowaną tylko jedną, najnowszą wersję jre (bo często instalują się obok siebie kolejne wersje i wchodzą w jakiś konflikt).

W firefoxie działa, ale go nie używam wcale (sprawdzam na nim właśnie takie przypadki). Btw wcześniej pojawiał się katalog, ale jak wyczyściłam pamięć podręczną, pliki cookie i historię pobierania to zauważyłam, że właśnie potem nie chciał się załadować…

Czyżby to była moja wina?:frowning:

Mam zainstalowaną jedną, najnowszą wersję JAVY i Adobe Flash Playera…

Czuję się taka mała wobec tej techniki, przydałby się ktoś komputerowy obok mnie :cry: