Strona premium.ihuh.pl (Hernadezweb)

Przeglądając internet trafilem na bardzo ciekawą strone mowa o premium.ihuh.pl. Strona wyglada jak 100% scam utworzona w szablonie PrestaShop


NIP podany w regulaminie jest prawidlowy zarejestrowany na pana Jerzego Kowalskiego z Zielonej Góry. Strona oferuje ciekawe produkty mianowicie konta NETFLIX, Deezer, Tidal, NordVPN itd. Interesują mnie opinie o tej stronie.

W stopce nawet się przyznają jaki to silnik napędzający sklep:

obraz

Ja takze znam ciekawa strone, nazywa sie kodeks karny i oferuje produkty paserstwo i oszustwo. Tylec w temacie. Nie ma tanich kont, sa kradzione, wsoldzielone etc. Ale dajmy szanse: napisz @ i zapytaj dlaczego tak tanio i wklej odp :slight_smile:

2 polubienia

Ja kupuje u tego sprzedawcy konta już od prawie roku. Konta nie są żadne kradzione tylko wszystko należą do tej firmy. Osobiście nigdy nie miałem problemów i muszę powiedzieć, że naprawdę mają obsługę jak na branże kont premium :slight_smile:

Założyłeś konto na tym forum tylko po to aby nas o tym poinformować? :joy: Bardzo miło z twojej strony :joy:

Słabe te konta, ch***jnia z grzybnia. Konta działają ale wywalają się co 2/3 dni. Aby oglądać trzeba w miesiącu pisac 10 razy reklamację. Przyśla nowe, ale za 2 dni znow to samo…Czyli 2 dni działa potem dzień przerwy (rozpatrzanie rekalmacji), słabe