Strona się nie otwiera

Witam.

Mam swoja strone w internecie która od jakiegoś czasu sie nie otwiera ( strona + cms)

Z tą stroną to trochę dziwnie jest bo np za 5 minut może kilka razy sie otworzy i po jakims czasie znowu nie moge otworzyć.

Problem się rozwiązuje jak ide gdzie indziej i używam innego komputera, albo jak połącze do obecnego komputera np internet mobilny.

Probowałam juz ie 8 i firefox i to samo, usunełam już wsztkie historie ale dalej nic. Storna napewno działa dobrze na innych komputerach bo co chwile sprawdzam.

Problem pojawiłs sie z 2 tygodnie temu.

Ktoś może ma jakiś pomysł.

Agnieszka

Podaj linka, będzie łatwiej.

Zmień dns, nie wiem jaki masz system tak więć:

Windows XP: Panel sterowania >>> Połączenia sieciowe >>> klikamy PPM na połączeniu i wybieramy Właściwości >>> zaznaczamy Protokół internetowy TCP/IP (v.4) i klikamy przycisk Właściwości >>> wpisujemy ręcznie adres serwera w sekcji „Użyj następujących adresów serwerów DNS:”

Windows 7: Panel sterowania >>> Centrum sieci i udostępniania >>> wybieramy nasze połączenie np. Połączenie lokalne >>> w otwartym oknie Stan połączenia wybieramy Właściwości >>> Protokół internetowy w wersji 4 (TCP/IPv4) i klikamy przycisk Właściwości >>> wpisujemy ręcznie adres serwera w sekcji „Użyj następujących adresów serwerów DNS:”

I wpisz takie jak na obrazku:

http://netdiag.pl/artykuly/dns/dns15.png