Strona sieci Web nie odpowiada


(Babaryba1) #1

Taki komunikat ukazuje się gdy chcę korzystać z wyszukiwarki Internet Explorer 9. IE nabyłem wraz z laptopem , system Vista, do tej pory dział IE normalnie.


(Bogdan_G) #2

Pierwsze, to sprawdź, czy masz aktualny czas.

Jest jeszcze to: http://support.microsoft.com/mats/ie_fr … crashes/pl


(Babaryba1) #3

Mam czas aktualny. Skorzystałem z pomocy jw , ale nistety problem pozostał.Niemniej dziękuję za zainteresowanie.


(Bogdan_G) #4

Po pierwsze, trzeba sprawdzić, czy w zaporze ie 9 nie jest blokowany. Po drugie, to trzeba sprawdzić usługi odpowiedzialne za neta. Trzecie, to panel sterowania i połączenia lokalne, czyli wyłączyć, potem uruchomić. Masz tam z PPM - Stan i opcję Napraw. Gdy to nie pomoże, to odinstaluj ie 9. Przeczyść system i ponownie zainstaluj. Cóż, według mnie, najlepszy okazał się firefox 22 bez usługi utrzymania z wyłączonymi aktualizacjami. Jeszcze nigdy tak leciutko żadna przeglądarka mi nie działała. Myślę, że jeszcze pochodzi nawet parę lat.


(Babaryba1) #5

Dalej ten stan, ale po włączeniu funkcji “bezpieczeństwo” a następnie “in private” IE9 łączy się ze stroną sieci Web i funkcjonuje normalmie.

Co to sugeruje ?


(adam9870) #6

Jak działa Internet Explorer (no-addon) - wersja bez dodatków?


(Bogdan_G) #7

W takim razie nić więcej się nie zmyśli, tylko naprawa opcji internetowych wchodzi w rachubę, czyli kliknij narzędzia, opcje internetowe, Zakładka ogólne - masz tam usuń pliki tymczasowe - masz z boku Ustawienia. Klikasz i masz wyświetl pliki. W menu edycja zaznacz wszystko, w menu plik jest Usuń. Może jakie "chore ciasteczko bruździ. No i OK. Potem w zakładce zawartość, wyczyść stan SSL. W zakładce Zabezpieczenia -Resetuj wszystkie ustawienia do poziomu domyślnego. OK. Potwierdzasz. Zamykasz opcje internetowe. Klikasz narzędzia i w Usuń historię przeglądania i ma być wszystko zaznaczone ptaszkiem, oprócz haseł. Jakby jeszcze coś wadziło, to trzeba by wziąć się za dodatki. Z tej stronki, ten fix it niżej, jest od naprawy problemów z dodatkami: http://windows.microsoft.com/pl-pl/wind … erformance


(Babaryba1) #8

Rozumiem ,że chodzi o uruchomienie IE bez dodatków /no-addon/, ale przy funkcji in private dodatki nie są usunięte i strona Web odpowiada.


(Bogdan_G) #9

Czekaj. To, co radziłem, to nie polegało na uruchomieniu bez dodatków, tylko sprawdzenie, czy jest jakiś konflikt z dodatkami i czy nie trzeba cóż naprawić z nimi. Z tego, co piszesz, to może chodzić o jakąś blokadę bezpieczeństwa z powodu np. jakiegoś kłopotliwego DNS. Z tym można sobie poradzić. Pobierz RogueKiller z linka bezpośredniego, sprawdzony i czysty, na pulpit i uruchom. http://www.dobreprogramy.pl/RogueKiller … 39028.html Po uruchomieniu, wykonaj skanowanie, potem usuwanie. Następnie wykonaj wszystkie naprawy z prawej strony - po kolei. Potem koniecznie zrób restart. Trochę to przywróci systemowe ikony, systemowe ścieżki dostępu i ewentualnie załatwi złe DNS, jakieś niewłaściwe hosty itp. Logi będą na pulpicie, z każdej czynności. Możesz zapodać linka z wklej.to z loga ze skanowania i usuwania.