Strona soccer-live.pl - wirus?

Witam

Od bardzo dawna dość często korzystam z tej strony i nigdy nic się nie działo, natomiast od jakiegoś tygodnia, raz na jakiś czas gdy na nią wchodzę (wcześniej wyszukując poprzez google), to avast pokazuje info, że wykryto zagrożenie i strona została zablokowana (nie jest to strona soccer-live, tylko jakaś inna, zdarzyło mi się to 3razy i za każdym razem była to inna nazwa). Za bardzo nie wiem co jest grane, nigdy nie miałem problemu z tą stroną, czy w takim razie powinienem unikać tej strony, czy to może antywirus jest przewrażliwiony, albo może są jeszcze jakieś inne możliwości?

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

bo jest wirus na niej

Też doświadczyłem tego samego i omijam z daleka te strony.

Podadzą koledzy co jest nie tak z tą stroną…?

Jeden ze skanerów online wykrył, że admin nie używa najnowszej wersji oprogramowania do zarządzania serwerem. Ale na samej stronie nie widać dosłownie niczego złego, nie wiem jak na stronach do których ta strona linkuje.

Jeden ze skanerów wykrył iframe Facebooka jako niebezpieczny element… Co jest raczej failem.

Mi to wygląda na pomyłkę antywirusa, ale nie jestem specjalistą i nie mogę powiedzieć na 100%. ^^

Tak jak napisałem przez lata korzystania z tej strony nigdy nic się nie działo. W międzyczasie miałem McAfee, Avasta, Noda32, teraz znowu Avasta. Od miesiąca mam nowego kompa, i tydzień temu pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło z zablokowaniem tej strony (wczoraj i dziś kolejny raz). Dodam, że po wejściu przez google, pojawia się informacja że strona została zablokowana, ale nie jest to strona soccer-live, tylko jakieś inne (np.wczoraj dianekearney). Po zablokowaniu tej strony soccer-live otwiera się normalnie i wszystko chodzi ok. Nie dzieje się to za każdym razem gdy strona jest otwierana. Tak więc nie mam pojęcia, głównie zbija mnie z tropu to że przez lata ze stroną wszystko było ok, nie jest to jakaś nieznana, podejrzana strona.

Raczej to fałszywy alarm. Miałem przez jakiś czas Avasta i robił alarmy tam gdzie McAfee na drugim laptopie się "nie odezwał"na tych stronach. Pomimo wielokrotnego sprawdzania różnymi skanerami po takich wizytach, nic nie było. Obecnie tylko Sophos na VT pokazuje,że to złośliwa strona.

Jednak ze stroną chyba coś nie tak, dziś mi pokazało że jest koń trojański, avast zablokował stronę, zresztą strona z tego co widzę chyba padła…

Jeszcze pytanie jak sprawdzić czy coś mi się na kompa nie załapało? Skanuję Avastem i skanowanie pokazuje że jest czysto, jeszcze czymś przeskanować?

Dla mnie i dla około 300 innych osób działa… http://whos.amung.us/stats/wre4hklmrg6t/

To już nie wiem o co biega… Wchodziłem koło 16:30, avast pokazał komunikat, że na stronie jest koń trojański, w ogóle strona się nie wyświetliła.

Próba numer dwa w dniu dzisiejszym i to samo… Wchodzę na tę stronę wyżej i tam pokazuje 500 ileś tam osob na stronie (jeśli dobrze to odczytuję). U mnie natomiast strona się nie wczytuje, pojawia się komunikat - strona została zablokowana. Teraz nie wiem czy:

a. problem jest gdzieś u mnie na kompie?

b. antywirus coś mi wariuje?

c. faktycznie jest trojan na tej stronie?

d. nie mam pojęcia czy jest jeszcze jakaś możliwość?

Patrzę też na facebook’ową stronę tej strony i nie widzę by tam było jakieś info, żeby ze stroną coś było nie tak, nie widzę też by ludzie w komentarzach zgłaszali jakieś wątpliwości.